Menu Zavrieť

XXIV. Jednotársky benefičný ples

       Rok prebehol opäť ako voda a nastal čas plesov. Tak, ako každý rok, aj my, jednotári sme jeden pre vás, našich verných, ale aj nových priaznivcov pripravili, a to konkrétne v sobotu 8.2.2020.
       V reštaurácii Čierny Orol v Liptovskom Mikuláši sme o 19.00 odštartovali už 24. Jednotársky benefičný ples programom z dielne známej mikulášskej tanečnej skupiny Freeze, ktorá svojimi choreografiami „Liptovskô“ a tanečným mixom československých hitov správne naladila začiatočnú atmosféru.

       Nasledoval príhovor pána predsedu Ing. Jána Šlauku, ktorý prípitkom a samozrejme prvým valčíkom otvoril oficiálne ples a tanečný parket.
       Po oficialitách a ako obyčajne výbornej večeri sa konečne začala zábava, ako je to už u nás dobrým zvykom, plným tanečným parketom. Zahrali si u nás aj páni z ľudovej hudby Sláčik, ktorí sa tešili veľkému potlesku a samozrejme sme si s nimi aj všetci z chuti zaspievali. Celým večerom nás sprevádzal DJ Dušan Dojčár, ktorý nám vytvoril výbornú atmosféru a zabával nás počas celej noci až do skorého rána.
       Tento rok sme mali „fotobúdku“ pre veľký úspech z minulých rokov, po celú noc, teda až do chvíle, kým sa nevyfotil pripravený fotopapier, keďže naši hostia sa fotia veľmi radi.
       Každoročným lákadlom nášho plesu je obrovská tombola, ani tento rok to nebolo inak. Za hodinu a pol sme rozdali 140 cien, za ktoré aj touto cestou ďakujeme našim spoluorganizátorom tomboly. Hlavnú cenu do tomboly každoročne daruje samotná COOP Jednota Liptovský Mikuláš, a to poukážku v hodnote 500,- € na nákup tovaru v sieti našich predajní.
                                            Tešíme sa na vás aj na budúci rok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *