Menu Zavrieť

Extra služby zákazníkom COOP Jednoty

          COOP Jednota sa stala modernou spoločnosťou, ktorá okrem predaja potravín a iných tovarov ponúka svojim zákazníkom aj extra služby priamo nesúvisiace s hlavným predmetom podnikania

          COOPKASA – je moderná služba, ktorá umožňuje platiť zákazníkom faktúry (poukazy, šeky, poštové poukážky, bankové zloženky) vydávané spoločnosťami, ktoré na ich základe prijímajú platby za svoje služby poskytnuté zákazníkom.
           Služba coopkasa zákazníkovi umožní zaplatiť sumu uvedenú na faktúre vo vybraných predajniach COOP Jednota popri každodennom nakupovaní. Zákazník vybaví svoje každodenné nákupy aj úhrady za domácnosť na jednom mieste.
           Celý proces platenia faktúr prostredníctvom služby coopkasa je založený na zosnímaní čiarového kódu, ktorý je vytlačený na faktúre a je až po pripísanie prostriedkov na platobný účet vydavateľa faktúry garantovaný bankou. Potvrdenka z platobného terminálu spolu s blokom z registračnej pokladne slúžia ako doklad o úhrade faktúry. Faktúru je možné predložiť na úhradu ako súčasť bežného nákupu.
         Platenie faktúr je rýchle a jednoduché, rovnako ako platba za bežný nákup! 

CashBack – je služba, ktorá držiteľovi platobnej karty umožňuje pri platbe kartou v obchode okrem samotnej platby vybrať aj hotovosť, a to na miestach označených logom COOP CashBack.
          Výhody služby:
• Všetko na jednom mieste – platba za tovar, aj výber hotovosti.
• Bezpečnosť (výber hotovosti je overený PIN kódom alebo podpisom).
• Rýchlosť a pohodlnosť výberu.
           Podmienkou poskytnutia služby COOP CashBack je, že vydavateľ platobnej karty túto službu umožňuje. Platba za tovar musí byť v hodnote minimálne 5 €.
          Maximálna výška vyberanej sumy cez službu COOP CashBack je 50 € na jednu transakciu (započítava sa do denného limitu pre výber hotovosti).

           Dobíjanie kreditu – všetky prevádzky COOP Jednoty podporujú dobíjanie kreditu cez platobný terminál. Podporovaní operátori sú Orange, Telekom, O2 a 4ka. Minimálna výška dobitia kreditu je 5 €.

          Nákupné poukážky v hodnote 5 €, 10 € a 20 €. Poukážky môžete použiť ako darček pre vašich blízkych, či zamestnancov. Nákupnými poukážkami je možné platiť vo všetkých predajniach COOP Jednoty. Je možné ich použiť pri nákupe ľubovoľného druhu tovaru, vrátane alkoholu a cigariet.
          V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom emailovej adrese poukazky@coop.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *