Menu Zavrieť

Nové výhody nákupnej karty COOP Jednota

          Najobľúbenejšia nákupná karta na Slovensku – vernostná karta COOP Jednoty má nový vizuál. Je spojený so zmenou vo vernostnom systéme, ktorý sa mení na COOP Jednota Klub. Pôvodná vernostná karta pritom platnosť nestráca. Vernostná karta platí vo všetkých predajniach COOP Jednoty na celom Slovensku bez ohľadu na to, v ktorom regióne Vám bola vydaná. Používa ju viac ako milión zákazníkov.
          Nakupovať s vernostnou kartou COOP Jednota sa oplatí, pretože:
• Objem zrealizovaných nákupov vo všetkých predajniach COOP Jednota sa sčítava a každý držiteľ vernostnej karty získava na konci sledovaných období zľavu spravidla vo výške 1% na nákup v predajniach COOP Jednota.
• Držiteľom vernostnej karty pravidelne ponúkame exkluzívne akciové ponuky.
• Držitelia vernostnej karty si taktiež môžu uplatniť zľavy u externých partnerov:
          TATRATOUR/ TIP TRAVEL cestovná kancelária poskytuje nasledovné zľavy:
 od 16.2.2023 do 30.4.2023:
 25 % zľava na všetky letné pobytové zájazdy (okrem poznávacích zájazdov) – pri úhrade 50% z ceny zájazdu.
od 1.5.2023 do 31.12.2023:+ 3 % dodatočná zľava k aktuálnym last minute cenám na všetky pobytové a poznávacie zájazdy v zahraničí, t. j. všetky pobyty, ktoré sú v ponuke. Uvedená dodatočná zľava sa vzťahuje na zájazdy zakúpené v čase od 21 do 7 dní pred odchodom a pri úhrade 100 % ceny zájazdu, maximálne do výšky aktuálnej last minute zľavy 40 %).
           Zľavy, ktoré poskytuje CK TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel, môžu poskytovať aj iné – ich partnerské, resp. spolupracujúce cestovné kancelárie, ktorými sú: CK Koala Tours, a.s., CK Seneca Tours, s r.o. a Hechter Slovakia. sk, s.r.o.
          CK BUBO cestovná kancelária – finančná zľava z hodnoty zájazdu podľa ceny zájazdu – držitelia nákupnej karty, ktorí cestujú s touto cestovnou kanceláriou prvý krát môžu využiť 3,3 % zľavu zo základnej ceny a tí, ktorí už aspoň raz cestovali 6,6 % zľavu zo základnej ceny zájazdu.
           AQUACITY Poprad 15% zľava z cien ubytovania v hoteloch Aqua- City Mountain View**** Seasons*** v Poprade a Horizont*** v Starej Lesnej, 15% zľava z cien vstupov Aqua Packet (všetky druhy) a Wellness packet.
           Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice špeciálne ceny na Pobyt ŠPECIÁLNY WELLNESS na 4 noci v Liečebnom dome Veľká Fatra**** a na Firemný SPA&AQUAPARK na 2 noci v Liečebnom dome Veľká Fatra****.
          TEMPO KONDELA predaj nábytku – 3% zľava na celý sortiment nábytkárskeho tovaru a bytových doplnkov a na E-shop objednávky uzavreté na internetovej stránke elektronického obchodu www.temponabytok.sk
          STUDIO MODERNA s. r. o. 3% zľava na produkty vybraných značiek zakúpených v kamenných predajniach alebo zakúpených online na stránkach www.topshop. sk, www.dormeo.sk, www.delimano. sk. Zľava sa vzťahuje na aktuálne ceny produktov značiek, ako aj na akciový, výpredajový alebo iný zľavnený sortiment.
          Zaren s.r.o. – ponúka viaceré zľavy:
– bezplatná obhliadka funkčnosti a tesnosti okien (v hodnote 39,- €);
– 10 % zľava na servis okien a dverí, solárne panely a fotovoltiku, ekologické čistenie domov / bytov v rámci celej SR (hĺbkové ekologické čistenie matracov a kobercov),
– 10 % zľava na celý sortiment produktov spoločnosti ZAREN (služby a produkty všetkých 4 divízií Ecohome, Vorwerk, Dreamsy, Mirami), – 10 % zľava na už zľavnené služby a produkty, to znamená, že pre držiteľov vernostnej karty CJ sa zľavy kumulujú.
          Očná Optika MANIA 30% zľava na slnečné okuliare všetkých značiek a 55% zľava na okuliarové rámy všetkých značiek.
          Väčšina zliav sa vzťahuje na držiteľa COOP karty a taktiež na ďalšie osoby bez rozdielu veku, ktoré prišli v jeho sprievode; vzťah držiteľa COOP karty k týmto osobám nemusí byť založený na rodinnej príslušnosti. Podrobnejšie informácie o ponukách sa dozviete na www.coopklub.sk/partneri, alebo priamo na stránkach našich partnerov.
           Ako získať tieto zľavy? Stačí, ak sa pri kúpe niektorého z produktov našich zmluvných partnerov preukážete našou vernostnou kartou (plastovou, alebo digitálnou v mobile).
          Vernostnú kartu COOP Jednota Klub môžete získať na požiadanie v predajniach COOP Jednota alebo pri registrácii na www.coopklub. sk, a po stiahnutí aplikácie COOP Jednota môžete zľavy zbierať okamžite už pri prvom nákupe.
OPLATÍ SA JU MAŤ!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *