Menu Zavrieť

Bronzová priečka pre PJ 424 Chanava

      Prevádzková jednotka v Chanave patrí stabilne medzi ziskové predajne COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD, divízie Rimavská Sobota, ktoré dlhodobo vykazujú výborné ekonomické výsledky. Za 2. polrok roku 2020 sa v porovnaní všetkých predajní COOP Jednoty L. Mikuláš, SD umiestnila predajňa v Chanave na peknom 3. mieste, čo bolo najlepšie umiestnenie spomedzi predajní divízie v Rimavskej Sobote v súťaži Jednotársky päťboj.
      Toto umiestnenie je výsledkom dlhodobej práce personálu predajne. Pán Varga, ktorý je vedúcim na tejto predajni už dlhé roky, venuje všetku svoju energiu práci v predajni. Za to mu patrí naše poďakovanie. V predajni pracuje so svojou mamou a spolu tvoria v Chanave veľmi dobrú dvojicu. Široká ponuka sortimentu, milý úsmev, čistota, príjemné prostredie predajne a skoro rodinná atmosféra v predajni, to sú dôvody, ktoré oceňujú spokojní zákazníci. Výsledkom ich spokojnosti je fakt, že v predajni radi nakupujú a radi sa sem vracajú.
       Vedenie divízie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD v Rimavskej Sobote týmto personálu predajne v Chanave blahoželá k výbornému 3. miestu v Jednotárskom päťboji a praje ešte viac podobných úspechov v pracovnom aj osobnom živote a veľa úspešných rokov. Na 5. mieste v Jednotárskom päťboji sa umiestnila PJ č. 415 Rimavské Brezovo, ktorej rovnako patrí naše poďakovanie a blahoželanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *