Menu Zavrieť

Víťaz Jednotárskeho päťboja z Liptova

      Súťažná konkurencia medzi jednotlivými predajňami v rámci „Jednotárskeho päťboja“ zlepšuje ich ekonomické výsledky, ako aj ich úroveň služieb poskytovaných zákazníkom. Následne sa trvale prejavuje aj v dosahovaných výsledkoch COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD. Druhý polrok 2020 nás prekvapil niekoľkými zmenami v hodnotiacom rebríčku. Do popredia sa dostali predajne, ktoré v minulosti obsadzovali nižšie priečky v súťaži.
      Vo vyhodnotení predajní za druhý polrok 2020 sa v prvej desiatke umiestnilo šesť predajní divízie Liptovský Mikuláš.
      Na čelo víťazného rebríčka súťažiacich predajní sa opäť dostala predajňa č. 032 Liptovský Trnovec, ktorá pod vedením skúsenej vedúcej predajne p. Urbanovej potvrdila svoju dominanciu v súťaži v ostatnom období. Jedná sa o predajňu, ktorá je zaradená do reťazca MIX. Jej prevádzku zabezpečuje dvojčlenný kolektív, ktorý je v letných mesiacoch doplnený brigádnikmi z radov študentov. Sortiment ponúkaný v predajni je počas LTS značne rozšírený, čoho výsledkom je vysoký nárast maloobchodného obratu. Za dlhodobejšie úspešné umiestňovanie vďačí víťazná predajňa zodpovednému a hospodárnemu plneniu stanovených úloh, ktorými dosahuje výborné hospodárske výsledky a pochvalné reakcie zo strany zákazníkov. V neposlednom rade zohrávajú významnú úlohu aj príkladné vzťahy so zákazníkmi z radov obyvateľov obce a jej návštevníkov, čo prináša stály nárast návštevnosti predajne.
      Táto súťaž medzi predajňami je ostro sledovaná všetkými pracovníkmi predajní, čím pomáha motivovať pracovníkov k zlepšovaniu služieb a k dosahovaniu lepších výsledkov vo výške maloobchodného obratu, ziskovosti predajní a podobne. Má už nezastupiteľné miesto aj v morálnom a finančnom odmeňovaní pracovníkov predajní, ktoré sa umiestnili v hodnotení v prvej desiatke. Túto súťaživosť ústretovo podporuje aj vedenie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD, pretože aj touto formou sa darí plniť stanovené ekonomické výsledky družstva. V neposlednom rade je vítanou konkurenciu medzi jednotlivými predajňami a vnáša zdravú rivalitu do ich kolektívov pri plnení stanovených požiadaviek.
      K dosiahnutému umiestneniu srdečne blahoželáme.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *