Menu Zavrieť

ĎAKUJEME…

 V súčasnej dobe sa celá naša  spoločnosť nachádza v neľahkej  situácii. Obavy zo šírenia koronovírusu  (COVID-19) trápia nás všetkých  a vo veľkej miere obmedzujú  náš každodenný život. Pandémia  zasiahla do života každého  z nás. Došlo k prerušeniu výroby  v najväčších priemyselných podnikoch,  zatvorené sú školy, reštaurácie,  kiná, divadlá a mnoho ďalších  inštitúcií a služieb. Dlhšiu dobu sú  otvorené len predajne potravín,  drogérie a lekárne. V dôsledku  vírusu došlo k rozsiahlemu obmedzeniu  sociálnych kontaktov. Sme  svedkami karanténnych opatrení  a rôznych ďalších obmedzení  takého rozsahu, na aké sa nepamätáme. 
      Ale predsa sa život nezastavil  všade, dennodenne počúvame  slová uznania a vďaky za prácu  lekárom, požiarnikom, zdravotníckym  zamestnancom, polícii, ako aj  dobrovoľníkom, ktorí zabezpečujú  nákupy a rôzne služby pre seniorov.  Samozrejme že im oprávnene  a úprimne všetci ďakujeme. 
      Len málokto si občas spomenie  aj na zamestnancov obchodu  a vyjadrí im svoju vďaku. Zamestnanci  predajní, či už sú to vedúci,  zástupcovia, pokladníci, predavači,  brigádnici, zamestnanci  v logistike, vo veľkoobchodných  skladoch, manageri sú taktiež  v prvej línii, lebo zabezpečujú, aby  bol dostatok potravín a ostatného  tovaru pre zákazníkov. Dennodenne  nastupujú do práce v týchto  sťažených a zdravie ohrozujúcich  podmienkach. Uvedomujeme si  vážnosť situácie a ohrozenie všetkých  našich zamestnancov, ktorí  každý deň prichádzajú do styku  s nemalým počtom zákazníkov. 
      Vzhľadom na mimoriadnu situáciu  v týchto ťažkých dňoch chceme  všetkým našim zamestnancom  v mene predstavenstva a vedenia  družstva poďakovať za doterajšie  enormné úsilie, ktoré každodenne  vynakladajú pri plnení svojich  pracovných povinností. 
      Našou snahou je, aby sme  reagovali na všetky Vaše podnety  a návrhy, ktoré súvisia so súčasnou  situáciou. Na ústredí družstva  denne prijímame opatrenia, ktoré  sa týkajú najmä úpravy otváracích  hodín, zákazu vstupu zákazníkov  do predajní bez rúšok, obmedzenia  počtu zákazníkov na predajniach,  každodenných usmernení  a opatrení podľa aktuálnej situácie  a nákupu ochranných pracovných  pomôcok. Pre všetkých našich  zamestnancov sme doposiaľ  expedovali viac ako 3 200 rôznych  ochranných rúšok, takmer 16 tis.  párov ochranných rukavíc a do  3 tis. rôznych gélov, mydiel  a dezinfekcií. 
      Prajeme si, aby sme my všetci,  ako aj naši rodinní príslušníci,  zostali zdraví a aby sme spoločne  zvládli požiadavky, ktoré na nás  kladie súčasná situácia.


Ďakujeme ešte raz za Vaše  obrovské pracovné nasadenie! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *