Menu Zavrieť

Liptovský Trnovec prvý

      Zvyšujúca sa konkurencia medzi jednotlivými predajňami COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD vyvrcholila súťažou Jednotársky päťboj, v ktorom sa v druhom polroku 2019 prejavili veľké zmeny v hodnotiacom rebríčku. Do popredia sa dostali predajne, ktoré v minulosti obsadzovali nižšie priečky v súťaži.
       Je potešiteľné, že súťaživosť jednotlivých predajní výrazne motivuje pracovníkov k dosahovaniu čo najlepších výsledkov vo výške maloobchodného obratu, ziskovosti predajní a zlepšovaní úrovne služieb poskytovaných zákazníkom. Má už trvalé miesto v myslení pracovníkov, ktorým v nemalej miere pomáha aj pri plnení ďalších stanovených úloh. V neposlednom rade je potrebnou konkurenciou medzi jednotlivými predajňami a vnáša do kolektívov zdravú súťaživosť pri plnení stanovených požiadaviek. Vo vyhodnotení predajní za druhý polrok 2019 sa v prvej desiatke umiestnilo šesť predajní divízie Liptovský Mikuláš.
       Najlepšie umiestnenie z predajní na Liptove si vybojovala predajňa č. 032 Liptovský Trnovec, pod vedením skúsenej vedúcej predajne p. Urbanovej, ktorá sa trvalo umiestňuje v prvej desiatke predajní. Za dlhodobejšie úspešné umiestňovanie vďačí zodpovednému a hospodárnemu plneniu stanovených úloh, ktorými dosahuje výborné hospodárske výsledky a pozitívne reakcie zákazníkov. Tieto úspešné výsledky sú dosahované, samozrejme, aj na základe cieleného úsilia pracovníkov predajne spolu s dobrou dostupnosťou požadovaných tovarov. V neposlednom rade zohrávajú významnú úlohu aj profesionálne vzťahy so zákazníkmi z radov obyvateľov obce a jej návštevníkov, čo prináša trvalý nárast návštevnosti predajne.
       K zlatému umiestneniu srdečne blahoželáme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *