Menu Zavrieť

Moderný Supermarket v Liptovskom Hrádku

V minulom roku COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD v rámci rozširovania svojej obchodnej siete prevzala predajňu v Liptovskom Hrádku na ulici Fraňa Kráľa. Po dôkladnej príprave plánovanej modernizácie sme pristúpili v mesiaci január 2019 k stavebným a technickým prácam, ktorých účelom bolo výrazne zmodernizovať získanú predajňu.

Prevádzková jednotka spĺňala svojou výmerou podmienky jej zaradenia do reťazca Supermarket, od čoho sa odvíjala aj jej celková modernizácia a úprava technického zázemia, nakoľko tomu musí zodpovedať jej vzhľad, služby a sortiment ponúkaného tovaru.

Cieľom modernizácie bolo zlepšenie kultúry predaja a skvalitnenie poskytovaných služieb pre zákazníkov. Pri stále rastúcej konkurencii je tento proces nevyhnutný.

Predajňa bola vybavená moderným obchodným zariadením a na ňom uložený tovar je zvýraznený novým osvetlením, ktoré výrazne zlepšuje orientáciu zákazníkov. Ponúkame im široký sortiment tovarov s výrazným podielom slovenského tovaru. Nové samoobslužné, ako aj obslužné, atypické chladiace a mraziace zariadenia umožňujú zákazníkom predajne rýchly nákup čerstvých tovarov, a to aj od miestnych dodávateľov z Východnej, Važca, L. Lúžnej a pod. Aj takto sa snaží COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD podporiť domácich výrobcov a dodávateľov tovarov na miestnej úrovni.

Predajňa Supermarket v Liptovskom Hrádku je tak predajňou so širokou ponukou tovarov, kde je možné nakúpiť obsiahly a zákazníkmi požadovaný sortiment mlieka, mliečnych výrobkov, mäsa, mäsových výrobkov, rýb, rybacích výrobkov, chleba, pečiva, ovocia, zeleniny, nealkoholických nápojov, vín, sterilizovaných výrobkov, drogérie a nepotravinárskeho tovaru. Návštevníci predajne si môžu nakúpiť tovar pre rýchlu konzumáciu, ako aj rôzne tovary vo väčšom objeme pre celú rodinu na víkendové hodovanie.

V rámci obnovy bolo potrebné zrenovovať elektrickú sieť. Došlo k montáži nového stropu a dodaniu nových osvetľovacích telies, čo sa pozitívne odzrkadlilo vo vzhľade prevádzkovej jednotky. Nakupovanie zákazníkom spríjemní v horúcich letných mesiacoch klimatizácia. V neposlednom rade výraznou zmenou a obnovou prešlo aj zázemie, ktoré sa stavebne upravilo a namontovali sa nové chladiace a mraziace boxy na uloženie tovarov pri predpísaných teplotách. Po krátkom čase vyplnenom modernizáciou, došlo k otvoreniu Supermarketu koncom mesiaca februára.

O tom, že to neboli zle investované peniaze, svedčia pozitívne ohlasy zákazníkov na modernizáciu prevádzkovej jednotky. Teraz už záleží len na práci a prístupe pracovníkov prevádzkovej jednotky, aby dokázali rozšíriť a udržať priazeň zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *