Menu Zavrieť

Nezabúdame na Vás ani v čase pandémie

      Home office, telekonferencia, reprodukčné číslo, dištančné vzdelávanie. Do nedávna nám boli tieto pojmy neznáme, no stačil jeden vírus a stali sa súčasťou nášho každodenného života.
       Zmenil Covid naše životy? Sme solidárnejší a vnímavejší voči svojmu okoliu? Alebo sme podráždenejší, výbušnejší, kritickejší?
       O týchto ľudských vlastnostiach by nám iste vedeli rozprávať pracovníci našich predajní, veď práve oni sa denne stretávajú s množstvom ľudí, s rôznymi povahami a náladami. Oni musia znášať rôzne reakcie zákazníkov, na ktorých psychickom zdraví sa prejavil nedostatok sociálnych kontaktov, starosti a strach o budúcnosť. Zmenilo sa veľa vecí v našich životoch, ale jednou z mála istôt boli naše predajne potravín. Vedeli sme, že ich nájdeme otvorené a v nich všetko, čo potrebujeme – široký sortiment tovaru, ale aj akcie, na ktoré sme si po minulé roky zvykli. Jednou z akcií bola aj celoslovenská zlosovateľná Veľkonočná súťaž, kde sme vylosovali 20 výhercov nákupných poukážok v hodnote 300 € a 40 výhercov nákupných poukážok v hodnote 100 €.
       Pri príležitosti otvorenia dvoch našich predajní po rekonštrukcii, sme okrem rozdávania darčekov k nákupu zadarmo, zorganizovali aj súťaže. V supermarkete v Ružomberku na Kačkovej ulici sa súťažilo o tri vecné ceny: parný hrniec, mobilný telefón a naparovaciu žehličku. V novom supermarkete v Lúčkach, zákazníci tipovali hodnotu tovaru vo vystavenom darčekovom koši. Všetky ceny už majú zákazníci doma, až na výhry z veľkonočnej súťaže. Tie dostávajú prostredníctvom kuriérov v týchto dňoch.
       Nezabudli sme si pripomenúť ani každoročné sviatky. Vo vybraných predajniach dostali naše zákazníčky k MDŽ k svojmu nákupu darček zadarmo. Na prázdno neobišli ani deti. Ak prišli 1. júna so svojimi rodičmi na nákup, tiež sa im ušla nejaká sladkosť ku Dňu detí. Samozrejme balíčky so sladkosťami k MDD sme poslali aj deťom z detského domova. Veď aj toto je jedna z istôt, na ktorú sa môžu každoročne spoľahnúť.
       Koronavírus postupne ustupuje a dúfame, že sa čoskoro vrátime do normálneho života a v ňom nebudú chýbať ani nami pripravované akcie – v júli Kolesománia a v auguste budeme lepiť nálepky do albumov Malých výletníkov.
       Možno si poviete, že to je vzhľadom na momentálnu situáciu pre naše životy nepodstatné, ale aj takéto maličkosti robia naše životy krajšími. Poprajme si teda do budúcnosti pevné zdravie a veľa, veľa život skrášľujúcich, aj keď nepodstatných maličkostí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *