Menu Zavrieť

Jednota modernizuje aj napriek pandémii.

       Pandemické roky 2020 a 2021 boli pre COOP Jednotu Liptovský Mikuláš veľmi náročné, napriek tomu v mesiaci január tohto roka pristúpila k modernizácii svojej obchodnej siete a začala realizovať prestavbu supermarketu v obchodných priestoroch neďaleko železničnej a autobusovej stanice v Ružomberku. Po dôkladnej príprave a naplánovaní modernizácie sme pristúpili k stavebným a technickým prácam, ktorých účelom bolo ponúknuť obyvateľom a návštevníkom mesta modernejšiu predajňu, vyhovujúcu súčasnému vyššiemu hygienickému štandardu. Stavebné a modernizačné práce v predajni sa realizovali v mesiacoch január až marec 2021.
       Predajná plocha Supermarketu bola rozšírená takmer na 400 m², čím ponúkla svojim zákazníkom vyšší nákupný štandard a príjemné podmienky nákupu. Bolo zmodernizované a upravené aj technické zázemie, čo pomohlo vylepšiť vzhľad supermarketu, jeho služby a sortiment ponúkaného tovaru.
       Supermarket bol vybavený moderným obchodným zariadením, vyložený tovar je zvýraznený novým osvetlením, ktoré výrazne zlepšuje orientáciu zákazníkov, ktorým ponúkame široký sortiment tovarov s výrazným podielom slovenského tovaru. Nové samoobslužné, ako aj atypické obslužné chladiace a mraziace zariadenia im umožňujú rýchly nákup čerstvých tovarov, pričom zabezpečujú aj šetrenie elektrickou energiou. Širokou ponukou slovenských výrobkov sa snaží COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD podporiť domácich výrobcov a dodávateľov tovarov na miestnej úrovni z Východnej, Važca, Lipt. Lúžnej, Liptovských Revúc a pod.
       Moderný Supermarket v Ružomberku – Likavke sa po rekonštrukcii stáva predajňou so širokou ponukou tovarov, kde je možné nakúpiť obsiahly a zákazníkmi požadovaný sortiment mlieka, mliečnych výrobkov, mäsa, mäsových výrobkov, rýb, rybacích výrobkov, chleba, pečiva, ovocia, zeleniny, nealkoholických nápojov, vín, sterilizovaných výrobkov, drogérie i nepotravinárskeho tovaru. Návštevníci predajne si môžu nakúpiť tovar pre rýchlu konzumáciu, ale aj realizovať tzv. veľké nákupy vo väčšom objeme pre celú rodinu.
       Nezabudli sme ani na ponuku pečiva a chleba z našej pekárničky, ktorá napĺňa predajňu vôňou čerstvo upečeného chleba.
       V predajni bol namontovaný nový strop, doplnený modernými svietidlami a položená bola aj nová keramická podlaha, čo sa pozitívne odzrkadlilo vo vzhľade prevádzkovej jednotky. Nakupovanie v horúcich letných mesiacoch zákazníkom spríjemní klimatizácia.
       Stáli zákazníci sú vzhľadom a sortimentom supermarketu príjemne prekvapení, o čom svedčí množstvo pozitívnych ohlasov. Teraz už záleží len na práci a prístupe pracovníkov predajne, aby si dokázali udržať ich priazeň, a tiež vyššou kvalitou ponúkaných služieb, či milým úsmevom prilákali aj nových zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *