Menu Zavrieť

e-shop potravín už aj v Spišskej Novej Vsi

       Nie je tomu tak dávno, čo sme si nevedeli reálne predstaviť možnosť nákupu akéhokoľvek tovaru inak ako osobne. Návšteva obchodu bola nevyhnutná. Prvé internetové obchody začali vznikať s postupnou informatizáciou spoločnosti a zrýchľovaním života. Zákazníci mali záujem získať viac času pre svoje koníčky a oddych na úkor státia v radoch v obchodoch, tlačeniciach pri pokladniach, presúvaniu sa do a z obchodných centier.
       Vznikali tak internetové obchody – e-shopy, ktoré poskytovali všetky výhody rýchleho, prehľadného a pohodlného nákupu doslova z pohodlia domova. Snáď prvými masívne rozšírenými boli e-shopy s knihami. Nasledovali odevy a mnohé ďalšie odvetvia, až prišli na rad aj potraviny. E-shopy potravín – záujem o ne narastal najmä u dlho pracujúcich zamestnancov, u matiek na materskej dovolenke, u moderných seniorov a koniec-koncov aj ostatných skupín populácie.
      Nepredstaviteľné sa postupne stalo skutočnosťou – potraviny si objednáte doslova z pohodlia domova, pri malom vytrhnutí sa z pracovného kolotoča vo vašom zamestnaní, či dokonca aj pri cestovaní. Je to veľmi jednoduché, prehľadné, intuitívne. Nenabeháte sa za nákupmi, nečakáte v radoch, šetríte svoj drahocenný čas. Niektoré e-shopy majú možnosť vyzdvihnutia objednaného nákupu priamo v predajni, iné vám ho dovezú aj domov.
       COOP Jednota Liptovský Mikuláš pred rokom spustila prvý plnohodnotný e-shop potravín na Liptove a vôbec prvý v sieti COOP na Slovensku. Stretol sa s veľkým úspechom medzi zákazníkmi a denne ho využíva čoraz väčší počet z nich. Je to spôsobené jednak spomínaným trendom vzmáhajúceho sa on-line nakupovania, avšak aj súčasnou situáciou ohľadne Covid pandémie. Od polovice roka 2020 ponúkame aj možnosť doručenia tovaru priamo do domácností na približne 50% územia Liptova, čo je služba, ktorá nemá na Slovensku v sieti COOP obdobu.
       Do roka od spustenia e-shopu na Liptove sme zaviedli túto službu aj na Spiši a od januára 2021 je prístupná v Tempo Supermarkete Spišská Nová Ves. Po rekonštrukcii bývalého info kútika na výdajné miesto e-shopu a realizácii určitých potrebných prác v zázemí predajne, sme začiatkom januára spustili možnosť objednávania tovaru cez počítače, mobilné telefóny, či tablety so všetkými zákonnými náležitosťami. Momentálne je síce služba dostupná len na vyzdvihnutie objednaného tovaru, avšak už si stihla vybudovať svojich stálych zákazníkov a tí sa postupne rozrastajú o nových.
       Tak, ako pred rokom na Liptove, aj teraz na Spiši si služba www.ejednota. sk svoje miesto ešte len buduje. Rozhodujúci je zákazník a jeho ochota zmeniť zaužívané stereotypy nákupného správania. Vo viacerých prípadoch za neho rozhodne covidová situácia v rodine a títo zákazníci bývajú vždy veľmi vďační. Obstaranie potravín bez možnosti internetovej objednávky by bola pre nich zložitá komplikácia. A hoci je možné cez e-shop objednaný tovar v Tempo Supermarkete Spišská Nová Ves zatiaľ len vyzdvihnúť, rodičia, deti či ochotní susedia práve takýmto zákazníkom v núdzi aj s tým pomôžu. Cez internet objednaný aj zaplatený tovar jednoducho v Tempe už len vyzdvihnú a nákup je vybavený za pár sekúnd.
       Ak ste ešte nákup cez náš e-shop na Liptove, či Spiši nevyskúšali, neváhajte. Zbavte sa preplnených obchodov, ušetrite svoj čas pre seba a svojich blízkych, vyberte si z veľkého množstva potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru. Zadajte adresu www.ejednota.sk, a po rýchlej a jednoduchej registrácii môžete ihneď nakupovať. Na Liptove vo vyše päťdesiatich obciach aj s donáškou k Vám domov, na Spiši s jednoduchým a rýchlym vyzdvihnutím objednaného a zaplateného nákupu v Tempo Supermarkete S.N.Ves.
      Nakupujte moderne, nakupujte on-line na www.ejednota.sk.
      POTRAVINY CEZ INTERNET – JEDNODUCHŠIE TO UŽ NEJDE!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *