Menu Zavrieť

Ocenenie jubilantov a udelenie vyznamenaní

          Život je poskladaný z mnohých malých dní, ktoré prinášajú svoje radosti aj bežné starosti. Z času na čas však v živote každého človeka príde deň, ktorý je niečím výnimočný.
          Vedenie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, spotrebné družstvo ani tento rok nezabudlo na svojich zamestnancov, ktorí si v priebehu kalendárneho roka 2023 pripomenuli svoje životné alebo pracovné jubileum.
          Na slávnostnom stretnutí jubilantov, ktoré sa konalo 20.11.2023 v Spišskej Novej Vsi a 23.11.2023 v Liptovskom Mikuláši sa zišlo celkom 74 jubilantov, ktorí v priebehu roka oslávili svoje životné jubileum 50, 55, 60 a 65 rokov veku a pracovné jubileum 15, 20, 25, 30, 35, 40 a dokonca aj 50 rokov odpracovaných v COOP Jednote Liptovský Mikuláš, spotrebné družstvo.
          Predseda družstva Ing. Ján Šlauka a podpredsedníčka družstva Ing. Iveta Ághová v mene vedenia a predstavenstva družstva a pani Soňa Iľanovská za Výbor OZO poblahoželali prítomným jubilantom, poďakovali im za obetavú prácu, ktorú vykonávajú v našom družstve. Predseda COOP Jednoty Liptovský Mikuláš im odovzdal finančné odmeny v zmysle platnej kolektívnej zmluvy družstva a z prostriedkov OZO malú pozornosť v podobe kvetu.
           Pri tejto príležitosti a na počesť 70. výročia vzniku našej COOP Jednoty Liptovský Mikuláš bolo odovzdaných sedem čestných odznakov COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD zamestnancom za ich dlhoročnú prácu a prínos pre spotrebné družstvo. Ocenení boli z divízie Liptovský Mikuláš – Emília Staroňová, Ľubica Jurkovičová, Katarína Machová, Zdenka Gadačová a Bibiána Hliničanová, z divízie Spišská Nová Ves Katarína Bartková a z divízie Rimavská Sobota Elena Mišurdová.
          Osláv životných a pracovných jubileí sa zúčastnili aj zamestnanci COOP LC SEVER, a.s. Liptovský Mikuláš. Posedenie absolvovalo 10 zamestnancov logistického centra, ktorí počas roka oslávili životné jubileum 50, 55 a 65 rokov a odpracovali 15 a 35 rokov v našom družstve.
           Všetkým jubilantom a oceneným Čestným odznakom COOP Jednoty L. Mikuláš, SD srdečne blahoželáme, ďakujeme za svedomitú prácu, ktorú denne vykonávajú v našom družstve a prajeme veľa ďalších pracovných aj osobných úspechov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *