Menu Zavrieť

PJ 424 Chanava – 5. miesto v Jednotárskom pätboji

Predajňa č. 424 v Chanave pod vedením p. vedúceho Štefana Vargu dosiahla pekný výsledok. Za druhý polrok 2022 v súťaži všetkých predajní COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD Jednotársky päťboj sa umiestnila na peknom piatom mieste. Na pánovi vedúcom je vidieť, že jeho práca v obchode pre neho nie je len obyčajnou prácou, ale doslova je to jeho „život“. Spolu s pani zástupkyňou, mamou pána vedúceho, odvádzajú výbornú prácu, čo oceňujú spokojní zákazníci, ktorí cítia v predajni príjemnú rodinnú atmosféru. Ich práca sa odzrkadľuje aj vo výborných dosahovaných ekonomických ukazovateľoch predajne. Niekoľkokrát po sebe sa prevádzková jednotka v Chanave umiestnila v TOP 10 všetkých predajní. Tentokrát bola najvyššie z pomedzi predajní divízie Rimavská Sobota, a to na celkovo piatom mieste. Dúfame, že aj po blížiacom sa odchode do dôchodku pani zástupkyne, bude predajňa naďalej tak úspešne prosperovať.
           Úspech predajní z divízie Rimavská Sobota v umiestnení v Jednotárskom päťboji podčiarkla aj PJ č. 428 Hrachovo, ktorá sa umiestnila na celkovom 9. mieste.

          Vedenie divízie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD v Rimavskej Sobote týmto všetkým umiestneným predajniam ďakuje za výborné dosiahnuté výsledky a praje ešte viac podobných úspechov v rámci Jednotárskeho päťboja.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *