Menu Zavrieť

Šťastná sedmička pre PJ Hrachovo

          Predajňa č. 428 v Hrachove pod vedením vedúcej pani Zdenky Sojkovej, ktorá pracuje v našej COOP Jednote od roku 2009, dosahuje dlhodobo vynikajúce výsledky. Za 1. polrok 2022 v Jednotárskom päťboji doviedla pani Sojková, predajňu v Hrachove spolu so svojimi kolegyňami pracovitými a usmievavými „včielkami“, na krásne 7. miesto zo všetkých predajní COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD. Spomedzi predajní divízie Rimavská Sobota to je najvyššie umiestnená predajňa.
          Široká ponuka vystaveného tovaru, vysoká kultúra predaja a milý personál, sú tradičnými znakmi predajne v Hrachove. Výsledkom sú výborné dosahované hodnoty vo všetkých sledovaných ekonomických ukazovateľoch, ako sú priemerný dosahovaný maloobchodný obrat nad 60 000,- € mesačne, produktivita práce cca 12 000,- € na 1 pracovníka, či vysoký dosiahnutý prevádzkový zisk, ktorý je najvyšší z celej divízie Rimavská Sobota.
          Okrem predajne v Hrachove zaznamenala pekné umiestnenie v prvej desiatke aj predajňa č. 424 Chanava, a to hneď 8. miesto.
          Vedenie divízie COOP Jednoty L. Mikuláš, SD v Rimavskej Sobote týmto všetkým umiestneným predajniam ďakuje a praje ešte viac podobných úspechov v rámci Jednotárskeho päťboja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *