Menu Zavrieť

Supermarket Nálepkovo najlepší z divízie S.N.Ves

Najlepšie umiestnenie za divíziu Spišská Nová Ves v Jednotárskom päťboji za I. polrok 2022 si vybojovala predajňa supermarket v Nálepkove, ktorá sa umiestnila na peknom 3. mieste.
          Predajňu vedie skúsená vedúca pani Darina Krajčíková, ktorá svoje pracovníčky vedie k zodpovednosti, čestnosti a v ťažších situáciách sa môže vždy na ne spoľahnúť. Aj napriek ich náročnej a zodpovednej práci, v predajni vládne vždy pohoda a dobrá nálada. Vedúca predajne má silnú podporu aj u svojho zástupcu, Petra Hozzu, s ktorým zvládajú plnenie všetkých stanovených cieľov. Aj napriek silnej konkurencii v obci, predajňa dlhodobo dosahuje výborné ekonomické výsledky. V ponuke je vždy široký sortiment čerstvých tovarov, tovar v predajni je prehľadne uložený. Personál je vždy ochotný poradiť a pomôcť pri nákupe svojim zákazníkom. Za to všetko im patrí naše poďakovanie.
          Okrem Nálepkova sa v prvej desiatke umiestnili aj ďalšie dve predajne divízie Spišská Nová Ves, a to predajňa v Spišskom Štvrtku, ktorá obsadila 4. miesto a v Spišskom Hrhove, ktorá sa umiestnila na 10. mieste.
          Kolektívom umiestnených predajní ďakujeme za ich svedomitú prácu a dosiahnuté výsledky, srdečne im blahoželáme a želáme veľa pracovného elánu a ďalších pracovných aj osobných úspechov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *