Menu Zavrieť

Leto je nenávratne preč

          Slnečné lúče stratili svoju intenzitu, teploty poklesli, a to je jasný dôkaz, že leto je už nenávratne preč. Letné mesiace sa všetci snažia využiť na oddych a načerpanie nových síl. Pre obchodníkov sú to však mesiace konkurenčného boja o zákazníka.
          K tomu, aby sme mohli hodnotiť toto obdobie pozitívne, prispeli nielen opatrenia prijaté vedením COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD, ale hlavne všetci pracovníci prevádzkových jednotiek. Tí sa snažili prilákať zákazníka do predajne nielen širokým sortimentom ponúkaného tovaru, ale aj rozšírením doby predaja. Nedeľný predaj pre svojich zákazníkov zabezpečovalo 24 prevádzkových jednotiek, niektoré s väčším, iné zasa s menším úspechom.
          Pozitívne plnenie obratu nad 130 % bolo zaznamenané v predajniach 032 Liptovský Trnovec, 069 Svätý Kríž, 086 Liptovský Peter,111 Liptovský Mikuláš, 180 Liptovský Mikuláš, 184 Liptovský Mikuláš, 195 Ružomberok, 196 Ružomberok, 219 Bešeňová, 286 Ludrová, 514 Bobrovec, 323 Jamník, 335 Spišský Hrušov, 350 Spišská Nová Ves, 406 Hodejovec a 429 Hajnáčka. Okrem spomínaných predajní aj mnoho ďalších dosiahlo v plnení maloobchodného obratu pozitívne výsledky.
          Aj touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zamestnancom predajní, ktorí svojim zodpovedným prístupom a obetavou prácou prispeli k dosiahnutiu dobrých ekonomických výsledkov a spríjemnili letné mesiace našim zákazníkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *