Menu Zavrieť

Výhody nákupnej karty COOP Jednota nekončia v potravinách

      Nákupná karta COOP Jednoty je stále najrozšírenejšou vernostnou kartou. Platí vo všetkých predajniach COOP Jednoty na celom Slovensku bez ohľadu na to, v ktorom regióne Vám bola vydaná. Používa ju viac ako milión zákazníkov.
       Pri platbách za tovar zakúpený v predajniach COOP Jednoty sa Vám pri predložení nákupnej karty na ňu kumulujú zľavy minimálne 1% z každého nákupu, ktoré si v určenom výplatnom termíne – dvakrát do roka, môžete u nás uplatniť na svoj nákup.

      Vašu nákupnú kartu COOP Jednota Klasik však môžete využiť aj u našich zmluvných partnerov a ušetriť tak ešte viac. Aktuálne môžete využívať aj nasledovné dodatočné zľavy: TATRATOUR/ TIP TRAVEL cestovná kancelária poskytuje nasledovné zľavy:
 – do 29. 02. 2021: + 3 % dodatočná zľava k aktuálnym first minute cenám na letecké zájazdy do vybraných hotelov – maximálna zľava 35 %. Týka sa všetkých pobytových a poznávacích zájazdov v zahraničí, t. j. na všetky pobyty, ktoré sú v ponuke.
 – v období od 1. 3. do 30. 4. 2021: 20 % zľava na všetky letné pobytové zájazdy (okrem poznávacích zájazdov) – pri úhrade 50% z ceny zájazdu.
 – v období od 1. 5. 2021 do 31. 12. 2021: + 3 % dodatočná zľava k aktuálnym last minute cenám na všetky pobytové a poznávacie zájazdy v zahraničí, t. j. všetky pobyty, ktoré sú v ponuke. Uvedená dodatočná zľava sa vzťahuje na zájazdy zakúpené v čase od 21 do 7 dní pred odchodom a pri úhrade 100 % ceny zájazdu, maximálne do výšky aktuálnej last minute zľavy 40 %). Zľavy, ktoré poskytuje CK TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel, môžu poskytovať aj iné – ich partnerské, resp. spolupracujúce cestovné kancelárie, ktorými sú: CK Koala Tours, a.s., CK Seneca Tours, s r.o. a Hechter Slovakia.sk, s.r.o.
      CK BUBO cestovná kancelária – finančná zľava z hodnoty zájazdu podľa ceny zájazdu – držitelia nákupnej karty, ktorí cestujú s touto cestovnou kanceláriou prvý krát môžu využiť 3,3 % zľavu zo základnej ceny a tí, ktorí už aspoň raz cestovali 6,6 % zľavu zo základnej ceny zájazdu.
       AQUACITY Poprad 15% zľava z cien ubytovania v hoteloch Aqua- City Mountain View**** Seasons*** v Poprade a Horizont*** v Starej Lesnej, 15% zľava z cien vstupov Aqua Packet (všetky druhy) a Vital packet. Zároveň 15% zľava na kryoterapiu.
      SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY – poskytujú 20% zľavu z ceny všetkých kúpeľných pobytov alebo hotelového ubytovania pre samoplatcov v kúpeľných hoteloch: Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel, Esplanade Ensana Health Spa Hotel, Splendid Ensana Health Spa Hotel, Jalta Ensana Health Spa Hotel & Depandances Šumava, Smaragd, Vila Trajan, Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, nachádzajúcich sa v Piešťanoch.
      KÚPELE SMRDÁKY – na nákupnú kartu poskytujú 20% zľavu z ceny všetkých kúpeľných pobytov a hotelového ubytovania pre samoplatcov v hoteloch – Centrál Ensana Health SpaHotel, Vietoris Ensana Health Spa Hotel, Depandance Morava, nachádzajúcich sa v Smrdákoch.
      TEMPO KONDELA predaj nábytku – 3% zľava na celý sortiment nábytkárskeho tovaru a bytových doplnkov a na E-shop objednávky uzavreté na internetovej stránke elektronického obchodu www.temponabytok. sk
      Zaren s.r.o. – ponúka viaceré zľavy:
bezplatná obhliadka funkčnosti a tesnosti okien (v hodnote 39,- €);
 – 10 % zľava na servis okien a dverí, solárne panely a fotovoltiku, ekologické čistenie domov/ bytov v rámci celej SR (hĺbkové ekologické čistenie matracov a kobercov),
 – 10 % zľava na celý sortiment produktov spoločnosti ZAREN (služby a produkty všetkých 4 divízií Ecohome, Vorwerk, Dreamsy, Mirami). Väčšina zliav sa vzťahuje na držiteľa COOP karty a taktiež na ďalšie osoby bez rozdielu veku, ktoré prišli v jeho sprievode; vzťah držiteľa COOP karty k týmto osobám nemusí byť založený na rodinnej príslušnosti. Podrobnejšie informácie o ponukách sa dozviete na www.coop.sk, alebo priamo na stránkach našich partnerov. Ako získať tieto zľavy? Stačí, ak sa pri kúpe niektorého z produktov našich zmluvných partnerov preukážete jednou z nákupných kariet COOP Jednota KLASIK (plastovej, tzv. dočasnej-papierovej alebo digitálnej karty v mobile). Všetky uvedené zľavy sú aktuálne v platnosti, na možnosť ich poskytnutia vás upozorní aj nálepka „tu platí Nákupná karta COOP Jednota Klasik“ na vchodových dverách alebo na elektronickej registračnej pokladnici partnera.
      Aj keď v súčasnosti z dôvodu mimoriadnych opatrení prijatých v súvislosti so šírením vírusu COVID- 19 sú viaceré služby obmedzené, veríme, že táto situácia sa čoskoro zmení a ďalšie zľavy na nákupnú kartu, ktoré boli dohodnuté pre rok 2021 budete môcť vy a vaši najbližší využiť.
       Nákupnú kartu COOP Jednota môžete získať na požiadanie v predajniach COOP Jednota, uplatniť zľavu si pritom môžete vo všetkých predajniach COOP Jednota na celom Slovensku okamžite už pri prvom nákupe. OPLATÍ SA JU MAŤ!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *