Menu Zavrieť

www.ejednota.sk – e-shop COOP Jednoty Liptovský Mikuláš

        COOP Jednota Liptovský Mikuláš ako prvá na Liptove už od januára tohto roku umožňuje plnohodnotný nákup potravín cez e-shop. www.ejednota.sk je tá adresa, kde si môžu zákazníci veľmi jednoducho vybrať tovar, zaplatiť zaň a dať si ho vo vybraných lokalitách doviesť až domov. Iná alternatíva je vyzdvihnutie objednaného tovaru v predajni Tempo Supermarket v nákupnom centre Stop Shop Liptovský Mikuláš. COOP Jednota ide aj prostredníctvom tejto služby s dobou, využíva technológiu v prospech zákazníkov a pre ich pohodlie. Šetríme váš čas a umožňujeme tak jeho využitie na iné aktivity, rodinu, či samých seba.
        V neposlednom rade, v dnešnej pohnutej dobe, ktorú žijeme, s mnohými obmedzeniami a zdravotným rizikom sa javí alternatíva e-nákupu ako najbezpečnejšia forma nakupovania. V našom e-shope si môžete vybrať zo všetkých druhov tovarov – od čerstvých potravín, cez ostatné bežné potraviny, drogériu až po priemyselné výrobky, samozrejmosťou sú cenové akcie a na konci nákupu vás čaká ešte aj darček zadarmo. Verní zákazníci vlastniaci zľavovú kartu COOP Jednota dostanú navyše aj prislúchajúcu zľavu, a to priamo na bločku. Pri finalizácii objednávky si môžete vybrať spôsob platby, spôsob a čas doručenia nákupu a tiež balenie (ponúkame aj ekologické tašky). Novinkou je možnosť objednania profesionálne zabalených darčekových košov a tiež prenájom odnosnej debničky, ktorú zákazník následne pri prebierke tovaru vymení za tú, v ktorej je už tovar pripravený na odovzdanie. Šetrí sa tým ďalší čas a taktiež životné prostredie.
        Momentálne je možné denné doručovanie objednaného nákupu kuriérom do týchto lokalít na Liptove: Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Andice, Benice, Demänová, Bodice, Iľanovo, Ploštín, Stošice, Vitálišovce, Bobrovec, Trstené, Jalovec, Závažná Poruba, Podtureň, Liptovský Ján, Uhorská Ves, Liptovský Peter, Dovalovo, Liptovská Porúbka. V blízkej budúcnosti pripravujeme rozšírenie rozvozu do ďalších obcí na Liptove.
       E-shop www.ejednota.sk sa od začiatku stretol s veľkým záujmom, ktorý enormne zvýšila zdravotná hrozba koronavírusu. Zákazníkov, ktorí chceli nakúpiť takmer „bezkontaktne“ bolo stále viac a objem využívania nákupov cez e-shop násobne rástol. Na vrchole „prvej vlny“ bol takmer nezvládnuteľný, ale prevádzku sme nepozastavili a vďaka obrovskej snahe pracovníkov na predajni Tempo Supermarket sme pokračovali vo vychystávaní tovaru. V súčasnosti znovu zažívame zvýšené objednávky, čo súvisí s rozsiahlou marketingovou kampaňou cez Facebook, rádio, SMS správy, či letáky, ale aj s nastupujúcou druhou vlnou koronavírusu a prirodzenými obavami ľudí. Sme pripravení zvládnuť aj väčší nápor zákazníkov, tešíme sa na každý jeden realizovaný nákup s vedomím, že vám uľahčujeme život, že k vám prinášame budúcnosť už dnes.
        Postupne plánujeme túto službu rozširovať aj na iné mestá v regiónoch, kde pôsobí COOP Jednota Liptovský Mikuláš a veríme, že sa staneme príkladom aj pre kolegov v ostatných častiach Slovenska.
        Vážení členovia a zákazníci, neváhajte vyskúšať túto modernú formu nakupovania, je to naozaj veľmi jednoduché. Pridajte sa k stovkám zákazníkov, ktorí sa registrovali a ktorí už realizujú svoje nákupy potravín cez internet na www.ejednota.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *