Menu Zavrieť

COOP Jednota potvrdila, že je Superznačka

       COOP Jednota sa už po  siedmykrát teší z ocenenia  Superbrands. Titul udeľuje  odborná porota značke, ktorá  odzrkadľuje silu brandu, schopnosť  plniť svoje sľuby, inovovať  a neustále napredovať.
        „Je pre nás nesmiernou cťou,  že sa už po siedmy raz môžeme  pochváliť týmto prestížnym  ocenením. Vnímame ho ako  pozitívnu spätnú väzbu na silu  a hodnotu našej značky. Sme  radi, že našim zákazníkom  ponúkame najväčší podiel  slovenských potravín spomedzi  obchodných reťazcov  a neustále zvyšujeme kvalitu  výrobkov a služieb. Ďakujeme  za prejavenú dôveru,“ uviedol  Ján Bilinský, generálny riaditeľ  COOP Jednoty Slovensko.
        Na toto ocenenie môžu byť  nominované iba značky, ktoré  prešli prísnym výberom. Komisiu  tvoria poprední a uznávaní  marketingoví a komunikační  experti, ktorí sledujú dva ciele:  prezentovať príklady hodné  nasledovania pre všetkých,  ktorí sa chcú rozvíjať a nechať  sa inšpirovať tými najlepšími,  a zároveň uvádzať do pozornosti  mimoriadne silné značky.
        Na Slovensku sa ocenenie  Slovak Superbrands udeľuje  už osem rokov. Odbornej  i širšej verejnosti sprostredkúva  históriu úspechu najpopulárnejších  značiek na Slovensku.  Medzinárodný program  Superbrands Awards vznikol  v roku 1995 vo Veľkej Británii.  Dnes sa toto rešpektované  ocenenie udeľuje už v takmer  stovke krajín. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *