Menu Zavrieť

Ďalšie zľavy s nákupnou kartou COOP Jednota KLASIK

      Najrozšírenejšia vernostná karta je práve tá naša – nákupná karta COOP Jednoty je prvá celoslovensky používaná karta výhod v maloobchode a platí vo všetkých predajniach COOP
      Jednoty na celom Slovensku bez ohľadu na to, v ktorom regióne Vám bola vydaná. Používa ju už viac ako milión zákazníkov.
      Pri platbách za tovar zakúpený v predajniach COOP Jednoty sa Vám pri predložení nákupnej karty na ňu kumulujú zľavy, ktoré si v určenom výplatnom termíne – dvakrát do roka, môžete u nás uplatniť na svoj nákup.
      Vašu nákupnú kartu COOP Jednota Klasik však viete využiť aj u našich zmluvných partnerov a ušetriť tak ešte viac. Aktuálne pre rok 2020 môžete využívať aj nasledovné dodatočné zľavy:
      TATRATOUR/ TIP TRAVEL cestovná kancelária poskytuje zľavu 20% na všetky letné pobytové zájazdy (okrem poznávacích zájazdov) – pri úhrade 50 % z ceny zájazdu
      CK BUBO cestovná kancelária – finančná zľava z hodnoty zájazdu podľa ceny zájazdu – držitelia nákupnej karty, ktorí cestujú s touto cestovnou kanceláriou prvý krát môžu využiť 3,3 % zľavu zo základnej ceny a tí, ktorí už aspoň raz cestovali 6,6 % zľavu zo základnej ceny zájazdu.
      AQUACITY Poprad – 15% zľava z cien ubytovania v hoteloch AquaCity Mountain View**** Seasons*** v Poprade a Horizont*** v Starej Lesnej, 15% zľava z cien vstupov Aqua Packet (všetky druhy) a Vital packet. Zároveň 15% zľava na kryoterapiu.
      SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY – poskytujú 20% zľavu z ceny všetkých kúpeľných pobytov alebo hotelového ubytovania pre samoplatcov v kúpeľných hoteloch: Thermia PalaceEnsana Health Spa Hotel, Esplanade Ensana Health Spa Hotel, Splendid EnsanaHealth Spa Hotel, Jalta Ensana Health Spa Hotel & Depandances Šumava, Smaragd, Vila Trajan, Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, nachádzajúcich sav Piešťanoch.
      KÚPELE SMRDÁKY – na nákupnú kartu poskytujú 20% zľavu z ceny všetkých kúpeľných pobytov a hotelového ubytovania pre samoplatcov v hoteloch – Centrál Ensana Health SpaHotel, Vietoris Ensana Health Spa Hotel, Depandance Morava, nachádzajúcich sa v Smrdákoch.
      TEMPO KONDELA predaj nábytku – 3% zľava na celý sortiment nábytkárskeho tovaru a bytových doplnkov a na E-shop objednávky uzavreté na internetovej stránke elektronického obchodu www. temponabytok.sk
      Zaren s.r.o. – ponúka viaceré zľavy: – bezplatná obhliadka funkčnosti a tesnosti okien (v hodnote 15,- €); – 10 % zľava na servis okien a dverí, solárne panely a fotovoltiku, ekologické čistenie domov/ bytov v rámci celej SR (hĺbkové ekologické čistenie matracov a kobercov); – 10 % zľava na celý sortiment produktov spoločnosti ZAREN (služby a produkty všetkých 4 divízií (Ecohome, Vorwerk, Dreamsy, Mirami);
      Väčšina zliav sa vzťahuje na držiteľa COOP karty a taktiež na ďalšie osoby bez rozdielu veku, ktoré prišli v jeho sprievode; vzťah držiteľa COOP karty k týmto osobám nemusí byť založený na rodinnej príslušnosti. Podrobnejšie informácie o ponukách sa dozviete na www.coop.sk, alebo priamo na stránkach našich partnerov.
      Ako získať tieto zľavy? Stačí, ak sa pri kúpe niektorého z produktov našich zmluvných partnerov preukážete jednou z nákupných kariet COOP Jednota KLASIK (plastovou, tzv. dočasnou papierovou, alebo digitálnou kartou v mobile).
Na možnosť ich poskytnutia vás upozorní aj nálepka „tu platí Nákupná karta COOP Jednota Klasik“ na vchodových dverách alebo na elektronickej registračnej pokladnici partnera.
      Aj keď v súčasnosti, z dôvodu mimoriadnych opatrení prijatých s výskytom korona vírusu COVID- 19 je cestovanie a kúpeľné pobyty obmedzené, veríme, že do konca roka sa táto situácia zmení a ďalšie zľavy na nákupnú kartu, ktoré boli dohodnuté pre rok 2020 budete môcť vy a vaši najbližší využiť.
      Nákupnú kartu COOP Jednota môžete získať na požiadanie v predajniach COOP Jednota, uplatniť zľavu si pritom môžete vo všetkých predajniach COOP Jednota na celom Slovensku okamžite, už pri prvom nákupe. OPLATÍ SA JU MAŤ!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *