Menu Zavrieť

Pribudli 2 supermarkety v divízii Rimavská Sobota

      V divízií v Rimavskej Sobote  sa snažíme zveľaďovať majetok  družstva a zvyšovať maloobchodný  obrat i cestou rozšírenia siete  maloobchodných predajní. V jeseni  minulého roku oznámila ukončenie  prevádzkovej činnosti sieť  potravín Kačka, po ktorej zostali  viaceré voľné objekty. 
      Hlavne z tohto dôvodu sa po  nie vždy jednoduchých jednaniach  naskytla možnosť získania nových  maloobchodných prevádzok  v meste Fiľakovo a v strediskovej  obci Radzovce. Svojou predajnou  plochou a plánovaným dosahovaným  maloobchodným obratom boli  zaradené do reťazca SUPERMARKET. 
      Po podpise nájomných zmlúv  sme sa snažili, aby sme tieto nové  prírastky v divízii Rimavská Sobota  stihli otvoriť ešte pred Vianocami.  Stalo nás to všetkých veľa úsilia,  pretože sme museli vykonávať  práce na oboch obchodoch niekedy  aj paralelne naraz. Podarilo  sa dohodnúť spoluprácu s novým  personálom, v oboch predajniach,  oba supermarkety boli doplnené  tovarom, naše šikovné aranžérky  odviedli veľký kus práce a zaodeli  obe nové predajne do oranžových  farieb.
       Nesmieme zabudnúť  na stredisko údržby v Rimavskej  Sobote, ktoré zabezpečilo umiestnenie  firemných tabúľ a hlavne v predajni v Radzovciach asistovali  pri celkovej zmene dispozičného  riešenia predajne. Supermarket  vo Fiľakove bol doplnený o dopek  pekárenských výrobkov.
       Organizačne  sme zabezpečili aj presun  2 nákladných áut z divízie Spišská  Nová Ves, kde nám kolegovia zo  Spiša zabezpečili chladiace vitríny  a obchodné zariadenie hlavne pre  predajňu v Radzovciach, za čo im  ďakujeme.  Všetky zámery sa podarilo naplniť  a na Mikuláša, 6. decembra  2019, sme slávnostne otvorili za  účasti pána predsedu, primátora  mesta Fiľakovo a ostatných hostí  Supermarket na sídlisku Farská  lúka vo Fiľakove.
       Následne sme  17. decembra 2019 slávnostne  otvorili aj supermarket v Radzovciach.  Vďaka patrí všetkým, ktorí  sa pričinili o zvládnutie takej časovo  a pracovne náročnej úlohy. 
      Zaželajme teda novým prírastkom  v rodine supermarketov  v divízii Rimavská Sobota, ktorých  je už teraz spolu päť, aby tieto  nové predajne naplnili naše očakávania  a naše družstvo dobre reprezentovali  v ťažkej konkurencii, ale  hlavne aby získavali čoraz viac  spokojných zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *