Menu Zavrieť

KOLESOMÁNIA 2019

      Je za nami polovica leta a s ňou i súťaž Kolesománia. Súťaž ukončená, víťazi vylosovaní a bicykle, ktorých sa stali majiteľmi už čakajú na svoje využitie.
      Podmienkou zapojenia sa do súťaže bolo v termíne od 23.5. do 19.6. 2019 uskutočniť nákup v hodnote minimálne 20 €.
      Po splnení tejto podmienky získal zákazník priamo pri pokladni stierateľný žreb. Po jeho zotretí zistil, či získal okamžitú výhru, alebo postúpil do záverečného žrebovania.
      Ak zákazník získal okamžitú výhru, ktorú tvorili: minerálna voda Kláštorná kalcia sýtená 1,5L, Kodak LED + 3xAAA, Rybacia nátierka 100g, Orbit peppermit dražé 14g, Tyčinky Yes soľ+čokoláda 35g, BEBE Dr. Kakao 50g, Zlatý Bažant 10% pl. 0,5l a saponát Jar 450ml, mohol si túto výhru vybrať priamo v predajni, v ktorej tovar zakúpil.
      Ak mal v políčku text: „postup do záverečného žrebovania“ a mal záujem byť zaradený do záverečného žrebovania, správne vyplnil údaje na zadnej strane žrebu (meno, priezvisko, adresa, podpis) a takto vyplnený žreb vhodil do označeného súťažného boxu a hral o osobný automobil Toyota RAV 4 Hybrid, e-bicykel Specialized a bicykel Specialized.
      E-bicykel Specialized vyhrala zákazníčka Anna Babicová z Komjatnej a majiteľmi bicyklov Specialized sa stali títo naši zákazníci: G. Pyšná – Liptovský Mikuláš, K. Švecová – Krmeš, M. Kurila – Liptovské Revúce, V. Kojšová – Žiar, Š. Poliak – Liptovský Mikuláš, A. Laučíková – Jamník pri L. Hrádku, M. Staňová – Jamník pri SNV, L. Bancík -Kociha, E. Fantová – SNV, S. Medveďová – Rimavské Brezovo. Bicykle sú už na ceste k svojim budúcim majiteľom, ktorým srdečne blahoželáme a ostatným držíme palce, aby patrili k výhercom auta, ktorých mená sú zatiaľ neznáme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *