Menu Zavrieť

Letná sezóna za nami

      Skončilo leto a s ním aj dovolenkové obdobie, ktoré väčšina využívala na oddych a načerpanie nových síl. Pre obchodníkov to však boli mesiace konkurenčného boja o zákazníka.
      K tomu, aby sme mohli hodnotiť toto obdobie pozitívne, prispeli nielen opatrenia prijaté vedením COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, ale hlavne všetci pracovníci prevádzkových jednotiek. Tí sa snažili prilákať zákazníka do predajne nielen širokým sortimentom ponúkaného tovaru, ale aj rozšírením doby predaja. Nedeľný predaj pre svojich zákazníkov zabezpečovalo 41 prevádzkových jednotiek, niektoré s väčším, iné zasa s menším úspechom.
      Pozitívne plnenie obratu nad 100 % bolo zaznamenané v predajniach 296 Liptovská Teplá, 239 Liptovská Lúžna, 200 Ružomberok, 168 Demänová, 313 Lúčky, 349 Spišské Vlachy, 347 Spišské Podhradie, 348 Spišský Štvrtok, 425 Rimavská Sobota, 401 Hnúšťa, 428 Hrachovo a ešte u desiatky ďalších.
      Vedenie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD aj touto cestou chce poďakovať všetkým pracovníkom predajní, ktorí svojim zodpovedným prístupom a obetavou prácou spríjemnili letné obdobie a dovolenku svojim zákazníkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *