Menu Zavrieť

Modernizácia v Spišskom Hrušove ukončená

      V mesiaci júl 2020 COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD, divízia Spišská Nová Ves ukončila plánovanú rekonštrukciu predajne v obci Spišský Hrušov, ktorá je strediskovou obcou. Poloha našej predajne je výhodná, v strede obce, v blízkosti sú: zdravotné stredisko, škola, autobusová zastávka a sústreďuje sa tu veľa ľudí aj z okolitých obcí.
     Doterajšie priestory, ako aj zariadenie predajne, dlhodobo nevyhovovali hygienickým a legislatívnym požiadavkám, preto bolo nevyhnutné uskutočniť rekonštrukciu PJ. V prvej etape modernizácie v roku 2019 boli vymenené okná a vstupné plastové vchodové dvere. V súčasnosti sa rekonštrukciou celkové rozloženie predajne zmenilo, mäsový kútik sa presunul na opačnú stranu a predajná plocha sa zväčšila o 26 m². Vznikla tak celkom iná predajňa s novým moderným obchodným zariadením, v zázemí sme vytvorili samostatný kútik pre zamestnancov. Boli dodané nové chladiace vitríny, regál na pečivo, pribudla chladiaca vitrína na ovocie a zeleninu. Nová dlažba opticky zväčšuje a zosvetľuje celú predajňu. Prevádzka je zabezpečená aj kamerovým systémom. Na uľahčenie práce, ako aj úsporu skladovacích priestorov, bol dodaný lis na papier. Bola vykonaná aj úprava schodiska a vstupu do predajne.
      Otvorenie predajne sa uskutočnilo 11.07.2020, kedy každého zákazníka potešila sladká odmena.
      Veríme, že finančná investícia sa oplatila a zaznamenáme nárast maloobchodného obratu, ako aj dobré hospodárenie predajne.
      Aj keď v obci pôsobia ešte ďalšie dve konkurenčné predajne, zákazníci si obľúbili našu predajňu. V ponuke si nájdu široký sortiment čerstvých tovarov, kvalitu, milý a ochotný prístup zamestnancov.
      Kolektívu predajne želáme veľa pracovného elánu a zákazníkom radosť, spokojnosť a komfort pri nakupovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *