Menu Zavrieť

Moderný supermarket v Jamníku na Spiši

        Na začiatku roku 2022 COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD, divízia Spišská Nová Ves zrealizovala rekonštrukciu predajne potraviny MIX v Jamníku. Doterajšie priestory boli nevyhovujúce, s malou predajnou plochou, obchodné zariadenie zastaralé a opotrebované. Cieľom modernizácie bolo skvalitnenie kultúry predaja a poskytovaných služieb zákazníkom, ako aj zlepšenie pracovných podmienok zamestnancom predajne.
        Nový moderný supermarket má predajnú plochu 205 m², zväčšenú o 65 m². Z toho dôvodu sme mohli predajňu preradiť z doterajšieho reťazca „Mix“ do reťazca „Supermarket“, čím sa výrazne rozšíril sortiment čerstvých výrobkov, potravinárskeho aj drogistického sortimentu.
         Predajňa je vybavená moderným obchodným zariadením, chladiacou a mraziacou technikou. Tovar je prehľadne uložený v regáloch a zákazník sa môže veľmi dobre orientovať pri nakupovaní. Nová keramická dlažba s osvetlením vytvárajú veľmi pozitívny dojem z celkovej vizáže predajne. Aby sme našim zákazníkom skrátili čas čakaním pri pokladni, doplnili sme aj druhú pokladňu s pokladničnými zónami. Taktiež sme rozšírili službu o ručný poloautomatický zber zálohovaných plastových fliaš a plechoviek.
        Svojich zákazníkov sme počas rekonštrukcie predajne, ktorá trvala 1 mesiac, neobmedzili v nakupovaní. V budove sme zriadili malú pultovú predajňu, v ktorej si mohli nakúpiť a nemuseli cestovať za nákupmi mimo obce, nakoľko v obci nepôsobí iná predajňa.
         Veľmi nás tešia pozitívne ohlasy zákazníkov a sme radi, že výsledky našej práce boli kladne ohodnotené. Personálu predajne želáme veľa pracovného elánu, aby poskytovali svoje služby na profesionálnej úrovni a udržali si priazeň zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *