Menu Zavrieť

Nová predajňa v Podturni

    V mesiaci marec 2022 rozšírila COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD svoju obchodnú sieť o predajňu v obci Podtureň. Jedná sa o samoobslužnú predajňu, ktorá bola zaradená do obchodného reťazca Jednota I a ponúka široký sortiment potravinárskych a drogistických výrobkov. Náležitá pozornosť sa venovala aj označeniu predajne, aby každý návštevník predajne vedel, že patrí COOP Jednote Liptovský Mikuláš, SD.
         Do predajne bolo doplnené obchodné, chladiace a mraziace zariadenie, namontovali sme nové svietidlá a predajňu následne vymaľovali. Súčasťou úprav a zmien v predajni bolo aj dodanie novej výpočtovej techniky a nového pokladničného systému. Zaradením predajne do obchodného reťazca Jednota I sa výrazne rozšírila ponuka predávaného tovaru, a to o ďalších 150 až 200 druhov tovaru. Obyvatelia obce Podtureň majú možnosť nakúpiť v ďalšej predajni v obci aj výrobky vlastnej značky COOP Jednota, ktorých sortiment sa neustále rozširuje. V súčasnej dobe sa už blíži v tomto type predajní k 600 výrobkom. Predajná plocha predajne má rozlohu 50 m² a skladové priestory 40 m². Predpokladaný mesačný maloobchodný obrat je vo výške cca 15 tisíc €.
         Otvorenie predajne bolo podporené marketingovými akciami, ktoré príjemne prekvapili a oslovili návštevníkov predajne. Zákazníci majú možnosť nákupu tovaru aj od iných dodávateľov, ktorú doteraz nemali. COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné družstvo pamätá aj na svojich verných zákazníkov, pre ktorých sú pripravené vernostné karty, na základe ktorých získajú ďalší finančný profit – zľavu z nákupov.
         Zámerom COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD je ponúknuť obyvateľom obce Podtureň možnosť byť pre nich bližšie a šetriť ich drahocenný čas strávený pri nákupoch. Tešíme sa na návštevu všetkých zákazníkov v novej predajni.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *