Menu Zavrieť

Nakupujete… súťažíte… vyhrávate…

Čas cvála ako tátoš… My menej poetickí hovoríme, že čas rýchlo beží. Akoby sme len nedávno oslavovali Vianoce a už sú tu o chvíľu znova.
        Tento rok bol pre nás, ako pre ľudstvo, ťažký. Prekvapil nás vírus, ktorý sme nepoznali a nepriamo zasiahol všetky oblasti nášho života. Mnohé organizácie, spoločnosti a firmy boli nútené prerušiť svoju činnosť, no zamestnanci obchodu nie. Skôr naopak. Museli zburcovať všetky svoje sily, aby zvládli nápor, ktorý bol na nich kladený. Život v obchode sa zastaviť nemohol a my sme aj naďalej organizovali akcie a súťaže tak, ako po minulé roky.
        Vo februári sme začali súťažou v letákovej akcii „Záhrada“, kde sa súťažilo o päť hodnotných cien. S príchodom Veľkej noci prišla ďalšia každoročná, zlosovateľná, celoslovenská súťaž, v ktorej sa hralo o osobné autá a nákupné poukážky COOP v hodnote 60 a 300 €.
        V mesiaci máj sme usporiadali súťaž pri príležitosti otvorenia nového supermarketu v Liptovskej Osade. Od štrnásteho mája začala akcia „Na tom našom dvore“, v ktorej zákazníci dostávali nálepky zvieratiek, ktoré si mohli nalepiť do zakúpeného albumu. K tejto akcii boli k zakúpeniu aj CD Mira Jaroša, na ktorých sú obľúbené detské piesne. Albumy aj CD sa stretli s veľkým záujmom hlavne u rodín s malými deťmi.
        V priebehu leta sme organizovali spolu s akciovou spoločnosťou Plzeň Prazdroj Slovensko, dve súťaže Griluj s ležiakmi a súťaž Šariš. V oboch sa súťažilo spolu o 71 cien. Všetky ceny, ktoré zákazníci v spomínaných súťažiach vyhrali, už obdržali, až na ceny zo súťaže „Kolesománia“, ktorá prebiehala v mesiacoch júl a august. V našej COOP Jednote sme mali výhercu jedného elektrobicykla a piatich elektrokolobežiek. Elektrobicykel vyhral Adam B. zo Štiavničky a elektrokolobežky Marta R. z Liskovej, Soňa L. z Liptovského Petra, Miroslav D. z Liptovského Mikuláša, Ivana M. z Rimavských Zalužian a Magdaléna M. z Bystrian. Ceny dostanú v priebehu týchto dní. Určite nejeden zákazník vzhliadal, ako honelník z našich reklám, k večernej oblohe, či nepadá meteorit, aby si mohol priať auto mini Cabrio, ktoré bolo jednou z výhier súťaže „Kolesománia“, no nemusel. Stačilo sa zapojiť do tejto súťaže a čakať na výsledok losovania. Ten sa dozvieme na webovej stránke COOPu Slovensko.
        Tak, ako som na začiatku spomínala, za chvíľu sú tu Vianoce a s nimi aj vianočná zlosovateľná súťaž.
        Zaprajme si, aby sme si ceny vyhraté v nej, vzhľadom na momentálnu situáciu, užili v dobrom zdraví.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *