Menu Zavrieť

Nový supermaket v Hajnáčke

          Predajňa č. 429 v Hajnáčke patrí medzi výborné predajne divízie Rimavská Sobota. Je to predajňa, ktorá vďaka každodennej práci personálu vykazuje dobré výsledky, podporené nárastom maloobchodného obratu. Aj preto sa vedenie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD rozhodlo pristúpiť k zmodernizovaniu tejto predajne, s cieľom zvýšiť šírku sortimentnej ponuky tovarov spojenú s preradením tejto predajne do reťazca SUPERMARKET.
          Modernizácia prevádzkovej jednotky v Hajnáčke sa uskutočnila v mesiaci február 2024, kedy bola vymenená väčšina obchodného zariadenia. Do predajne bola dodaná nová vitrína na ovocie a zeleninu, doplnená nová vitrína na zákusky, do PJ boli dodané nové pokladničné boxy, či automat na výkup vratných obalov. Pre našich zákazníkov sme zabezpečili populárnu službu dopekania hlbokomrazených výrobkov. Hlavné stredové regálové gondoly, ako aj prístenné regále boli vymenené za nové. Prevádzka bola vymaľovaná pracovníkmi nášho údržbárskeho strediska a aranžérky zaodeli predajňu do oranžových supermarketových farieb vo vnútri predajne, aj na vonkajšej časti budovy. Slávnostné otvorenie predajne sa uskutočnilo v piatok 16.2.2024. Je veľmi potešujúce, že môžeme skonštatovať, že i vďaka investovaniu do modernizácie predajne sa zvýšila návštevnosť PJ, rovnako môžeme povedať, že PJ č. 429 v Hajnáčke hrdo rozšírila rodinu predajní v reťazci Supermarket v divízii Rimavská Sobota.
          Zaželajme našej novej supermarketovej predajni v Hajnáčke veľa spokojných zákazníkov, a aby táto predajňa naplnila očakávania v náraste maloobchodného obratu  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *