Menu Zavrieť

Veľký Blh – 7. supermarket na Gemeri

          Prevádzková jednotka č. 418 vo Veľkom Blhu je predajňa, ktorá dosahuje dobré výsledky, podporené pekným dosahovaným maloobchodným obratom, preto sa vedenie COOP Jednoty rozhodlo pristúpiť k zmodernizovaniu a celkovej rekonštrukcii PJ, s cieľom zvýšiť šírku sortimentovej ponuky tovarov spojenú s preradením tejto predajne do reťazca SUPERMARKET.
           Rekonštrukcia PJ vo Veľkom Blhu spojená so stavebnými prácami sa uskutočnila v mesiacoch február až apríl 2024, kedy bolo v predajni vymenené komplet všetko obchodné zariadenie vrátane nových pokladničných boxov, obslužných vitrín, mraziacich zostáv, dominantnej vitríny s dierkami na mliečne výrobky. Bola vymenená vitrína na ovocie a zeleninu, doplnená nová vitrína na zákusky a taktiež automat na výkup vratných obalov. Našim zákazníkom budeme v Supermarkete vo Veľkom Blhu poskytovať aj službu dopekania hlboko zmrazených výrobkov. V rekonštruovanej predajni bolo inštalované nové osvetlenie v kazetovom strope, kde bol umiestnený aj moderný systém vykurovania. Bola položená aj nová dlažba. V PJ bolo úplne zmenené dispozičné riešenie s požiadavkami na moderný supermarket s predajnou plochou viac ako 220 m². Vymenilo sa signalizačné zariadenie a bol doplnený kamerový systém. Nový šat dostal aj obvodový plášť budovy, ktorý bol zateplený a na budove boli vymenené všetky okná a vchodové dvere za nové hliníkové alebo plastové.
          Naše pracovníčky aranžérskeho strediska zabezpečili nový vzhľad predajne aj tým, že „zaodeli“ do oranžových supermarketových farieb interiér prevádzky, ako aj vonkajší výzor budovy. Slávnostné otvorenie predajne sa uskutočnilo vo štvrtok 11.4.2024 za účasti vedenia COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD.
           Sme veľmi radi, že môžeme privítať predajňu vo Veľkom Blhu v rodine supermarketových predajní na divízii Rimavská Sobota. Táto predajňa je našim 7. supermarketom na Gemeri.
           Zaželajme teda tejto novej supermarketovej predajni vo Veľkom Blhu, aby číslo 7 bolo pre ňu šťastným s veľkým počtom spokojných zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *