Menu Zavrieť

PJ Spišský Štvrtok – víťaz Jednotárskeho päťboja

          Opäť nastal čas na vyhodnotenie súťaže Jednotársky päťboj. Za II. polrok 2023 najvyššie umiestnenie za predajne COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD získala predajňa Mix 348 v Spišskom Štvrtku. Z druhého miesta sa jej podarilo prepracovať na krásne prvé miesto. Takéto umiestnenie si predajňa zaslúžila, nakoľko sa už dlhodobo drží v prvej desiatke.
          Predajňa niekoľko rokov dosahuje výborné ekonomické výsledky, produktivitu práce má 15 tis. € a má aj najlepší hospodársky výsledok – zisk v divízii Spišská Nová Ves. Skúsenú vedúcu predajne p. Gajovú práca baví, vie sa popasovať s náročnými úlohami, spolu so svojím mladým kolektívom zákazníkom poskytujú tie najlepšie služby. Vládne tam príjemná atmosféra, nechýba milý úsmev a ochota. Aj napriek malej predajnej ploche je v ponuke široký sortiment čerstvých tovarov, noviniek, tovar je úhľadne uložený v regáloch.
           Okrem PJ 348 Spišský Štvrtok sa v prvej desiatke umiestnili ešte ďalšie 3 predajne zo Spiša, a to na 5. mieste PJ 345 Nálepkovo, na 7. mieste PJ 347 Spišské Podhradie a na 8. mieste PJ 335 Spišský Hrušov.
          Všetkým štyrom umiestneným predajniam srdečne blahoželáme, prajeme im veľa energie, síl a elánu do ďalšej práce. Kolektívom týchto predajní patrí naše poďakovanie za dobre odvedenú prácu, ich úsilie a vytrvalosť, ktoré prejavujú každý deň bez ohľadu na okolnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *