Menu Zavrieť

Nový supermarket v kúpeľnej obci Lúčky

      Začiatok roka 2021 sa v COOP Jednote Liptovský Mikuláš, SD niesol v znamení otvárania moderných supermarketov. Po otvorení Supermarketu v Ružomberku sme otvorili nový Supermarket aj v kúpeľnej obci Lúčky. Po dôkladnej príprave a naplánovaní modernizácie sa pristúpilo k stavebným a technickým prácam, ktorých účelom bolo ponúknuť obyvateľom a kúpeľným hosťom obce modernejšiu predajňu, vyhovujúcu súčasnému vysokému štandardu služieb a novým hygienickým požiadavkám. Vo veľmi náročných podmienkach liptovskej zimy sa výstavba realizovala podľa stanoveného harmonogramu a aj napriek pandemickej situácii spojenej so šírením vírusu COVID-19 bola ukončená v mesiaci apríl. Výstavbu a rekonštrukciu realizovala firma PETRUS GROUP z Liptovského Mikuláša.
       Predajná plocha supermarketu bola rozšírená takmer na 300 m², čím ponúka svojim zákazníkom vysoký nákupný štandard a príjemné prostredie nákupu. Bolo zmodernizované a upravené aj technické zázemie, čo pomohlo vylepšiť vzhľad supermarketu, jeho služby a rozšíriť sortiment ponúkaného tovaru. Cieľom celkovej modernizácie predajne bolo zlepšiť kultúru predaja a skvalitniť poskytované služby pre zákazníkov. Pri čoraz širšej konkurencii bol tento proces nevyhnutný. Zákazníkom tým dávame možnosť realizovať svoje nákupy v modernom supermarkete, aj ako odmenu za ich vernosť COOP Jednote Liptovský Mikuláš.
       Supermarket je vybavený moderným obchodným zariadením, uložený tovar je zvýraznený novým osvetlením, ktoré výrazne zlepšuje orientáciu zákazníkov v ponuke širokého sortimentu tovarov, samozrejme s výrazným podielom slovenských výrobkov.
       Nové samoobslužné a aj obslužné atypické chladiace a mraziace zariadenia umožňujú zákazníkom predajne pohodlný a prehľadný nákup čerstvých tovarov, pričom zabezpečujú aj šetrenie elektrickou energiou a tak znižujú uhlíkovú stopu. Týmto sa COOP Jednota Liptovský Mikuláš zaraďuje medzi obchodné subjekty, ktoré pri svojej činnosti cielene znižujú zaťaženie životného prostredia.
       Nemalou úlohou v rámci svojej širokej ponuky slovenských výrobkov sa snaží COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD podporiť domácich výrobcov a dodávateľov tovarov na miestnej úrovni z Ružomberka, Východnej, Važca, Liptovskej Lúžnej, Liptovských Revúc a pod.
       Moderný Supermarket v Lúčkach sa po rekonštrukcii a výstavbe stáva predajňou so širokou ponukou tovarov, kde je možné nakúpiť obsiahly a zákazníkmi požadovaný sortiment mlieka, mliečnych výrobkov, mäsa, mäsových výrobkov, rýb, rybacích výrobkov, chleba, pečiva, ovocia, zeleniny, nealkoholických nápojov, vín, sterilizovaných výrobkov, drogérie aj nepotravinárskeho tovaru. Kúpeľní návštevníci obce si môžu v predajni nakúpiť i tovar pre rekreačné účely, spojené s kúpaním sa v termálnej vode a s oddychovaním a užívaním si slnečných lúčov. Nezabudli sme ani na ponuku čerstvo dopečeného pečiva a chleba z našej pekárničky, ktorá napĺňa supermarket lákavou vôňou čerstvo upečeného pečiva.
       Predajňa okrem novej fasády, okien, nového bezbariérového vstupu a iných moderných prvkov je osvetlená modernými svietidlami a položená bola aj nová keramická podlaha, čo sa pozitívne odzrkadlilo vo vzhľade prevádzkovej jednotky. Nakupovanie v horúcich letných dňoch zákazníkom spríjemní klimatizácia.
       Zákazníci, ktorí navštívili predajňu sú vzhľadom a sortimentom supermarketu príjemne prekvapení, o čom svedčí množstvo pozitívnych ohlasov na jeho modernizáciu. Teraz už záleží len na práci a prístupe pracovníkov predajne, aby dokázali udržať stálych a získať nových zákazníkov, osloviť ich vyššou kvalitou ponúkaných služieb, aj príjemným vystupovaním, či milým úsmevom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *