Menu Zavrieť

PJ Hrachovo najlepšia z divízie R. Sobota

          Predajňa č 428 v Hrachove pod vedením vedúcej pani Zdenky Sojkovej, ktorá pracuje v našej Jednote od roku 2009, dosahuje dlhodobo vynikajúce výsledky. Za 2. polrok 2023 Jednotárskeho päťboja doviedla pani Sojková, predajňu v Hrachove spolu so svojimi kolegyňami na pekné 9. miesto zo všetkých predajní COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD. Spomedzi predajní divízie Rimavská Sobota to bola najvyššie umiestnená predajňa.
          Dobrá ponuka vystaveného tovaru, výborná kultúra predaja a milý personál, sú tradičnými znakmi predajne v Hrachove. Výsledkom sú výborné dosahované hodnoty vo všetkých sledovaných ukazovateľoch. Pre zákazníkov bola rozšírená ponuka sortimentu o dopekanie hlbokomrazených výrobkov, čo malo pozitívny ohlas. Rovnako bola zo strany zákazníkov kladne prijatá aj služba výkupu PET a plechovkových obalov.
           Prvú desiatku Jednotárskeho päťboja za 2. polrok 2023 uzatvára PJ č. 424 v Chanave, ktorá sa pravidelne umiestňuje na popredných miestach v tomto hodnotení.
           Vedenie divízie COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD v Rimavskej Sobote zamestnancom predajní v Hrachove a Chanave srdečne blahoželá a ostatným predajniam divízie Rimavská Sobota praje veľa podobných úspechov v rámci Jednotárskeho päťboja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *