Menu Zavrieť

Program lokálnych komunít aj Kolesománia majú už svojich výhercov

      V jednom z predošlých čísel našich novín  sme písali o Programe lokálnych komunít,  ktorý organizuje Nadácia COOP Jednota  Slovensko. Z tohtoročných 88 platných  projektov z 24 obcí a miest, prihlásených na  COOP Jednotu Liptovský Mikuláš, vyhrala so  svojimi 5 projektami obec Dúbrava. Keďže  postúpiť do verejného hlasovania mohli len  tri, vedenie našej COOP Jednoty vybralo  projekt s názvom Vonkajšie Fitnes prihlásený  obcou Dúbrava, projekt Altánok ako trieda  vonku, prihlásený Základnou školou s MŠ  Dúbrava, a tretí projekt s názvom Oddychová  zóna pri športovo-spoločenskom centre,  taktiež prihlásený obcou Dúbrava.
      Za tieto tri projekty mali v termíne od 15.5.  do 15.6.2021 možnosť hlasovať zákazníci  našej predajne, ktorí za nákup v minimálnej  hodnote 5,- € dostali žetón a tento vhodili  do jednej z troch súťažných urien a zahlasovali  za svoj vybraný projekt. Hlasovalo  spolu 4 536 zákazníkov a výsledky boli  tesné. Rozdiel medzi víťazným projektom  „Vonkajšie fitnes“, ktorý dostal 1997 hlasov  a projektom „Altánok ako trieda vonku“, za  ktorý hlasovalo 1953 zákazníkov, bol len 44  hlasov. Projekt Oddychová zóna pri športovo-  spoločenskom centre dostal 586 hlasov.
      Teraz je už len na vedení obce Dúbrava,  aby za prispenia Nadácie COOP Jednoty,  ktorá poskytla na víťazný projekt 6 000,- €,  vybudovala pre svojich občanov, a teda aj  našich zákazníkov, sľúbené vonkajšie fitnes.
      Ďalšia veľká akcia, ktorú sme organizovali,  bola každoročná letná Kolesománia, ktorá  prebiehala v termíne od 1.7. do 31.7.2021.  Za nákup v minimálnej hodnote 20,- € získal  zákazník stierateľný žreb. Po zotretí stierateľnej  plochy zistil, či získal jednu z priamych  výhier, alebo postúpil do žrebovania, kde sa  mohol tešiť na elektrický bicykel, elektrickú  kolobežku, alebo auto Mini Cooper. V našej  COOP Jednote boli vyžrebované dve nové  majiteľky elektrických bicyklov: Dana B.  z Lúčok a Jana B. z Liptovského Mikuláša.  Na elektrickú kolobežku sa môžu tešiť: Sára  M. z Komjatnej, Romana I. z Liptovských  Sliačov, Eva H. z Pribyliny, Mária J. zo Žiaru,  Viktória O. z Liptovského Trnovca, Miroslava  P. z Kvačian, Ladislav M. z Nálepkova,  Radovan G. zo SNV, Vlasta B. z Radzoviec  a Agnesa T. z Blhoviec. Všetkým srdečne  blahoželáme. Ostatné žreby boli zaslané  na COOP Jednotu Slovensko, SD, kde boli  žrebovaní výhercovia áut. Tentoraz sa nám  žiadne auto neušlo, no šancu budeme mať  v ďalších pripravovaných súťažiach.
      Nesmieme zabudnúť ani na aktivitu,  ktorá začala 2.8.2021 a v týchto dňoch  bude končiť. Jedná sa o nálepkový album:  Spoznajte výnimočné miesta s albumom  plným Slovenska. Tento mohli zákazníci  zaplniť nálepkami, ktoré dostali k nákupu  nad 10,- € a pri výbere budúcoročnej dovolenky  to budú mať s našim albumom oveľa  ľahšie.
      V nasledujúcich týždňoch nás čakajú  ďalšie akcie, súťaže a aktivity, o ktorých  budeme informovať v našich letákoch,  rozhlasových a televíznych spotoch,  na Facebooku, YouTube a na stránke  www.coop.sk, ale hlavne v našich predajniach,  v ktorých Vás radi privítame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *