Menu Zavrieť

Rozšírenie obchodnej siete

      V mesiaci november 2019 otvorila COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD v obci Dúbrava novú predajňu MIX, ktorá ponúka široký sortiment potravinárskych, drogistických a priemyselných výrobkov. Uvedená predajňa má viac ako 120 m² predajnej plochy.
      Predajňa je vizuálne zariadená v duchu slovenských obchodných tradícií, čo umocňuje ponuka širokého sortimentu slovenských a regionálnych potravín a výrobkov.
      V predajni ponúkame široký sortiment tovarov s výrazným podielom slovenského tovaru. Nové samoobslužné, ale aj obslužné chladiace a mraziace zariadenia umožňujú zákazníkom predajne rýchly a pohodlný nákup potravinárskych a nepotravinárskych tovarov. COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD sa týmto spôsobom snaží podporiť výrobcov a dodávateľov tovarov na miestnej a regionálnej úrovni. Predajňa COOP Jednoty v Dúbrave je predajňa so širokým sortimentom, kde je možné nakúpiť rozmanitý a požadovaný sortiment mlieka, mliečnych výrobkov, mäsa, mäsových výrobkov, rýb, rybacích výrobkov, chleba, pečiva, ovocia, zeleniny, nealkoholických nápojov, vín, sterilizovaných výrobkov, drogérie, nepotravinárskeho tovaru a pod.
      Zákazníkom predajne ponúkame možnosť ihneď získať vernostnú kartu COOP Jednoty a pri nákupoch si akumulovať zľavy, ktoré sú vyplácané dvakrát ročne, a to pred Veľkou nocou a pred Vianocami. Ponúkame tiež službu Cash back, ktorá umožní zákazníkom získať za stanovených podmienok finančnú hotovosť, podobne ako z bankomatu.
      Obyvatelia Dúbravy a okolitých obcí majú, okrem iného, aj širšiu možnosť nakúpiť tovary Vlastnej značky, ktoré ponúka COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD vo svojich predajniach vo vysokej kvalite za výhodné ceny.
      Otvorenie predajne bolo podporené marketingovými akciami, ktoré príjemne prekvapili a oslovili zákazníkov. Patrili k nim rôzne darčeky, súťaž, ochutnávky a tovar za veľmi nízke ceny.
      Zámerom COOP Jednoty Liptovský Mikuláš, SD je ponúknuť obyvateľom a návštevníkom obce Dúbrava možnosť nakúpiť si potrebný tovar a potraviny v moderných priestoroch s dostatočne širokým sortimentom domácich výrobkov.
      Ako ďalší benefit pre zákazníkov predajne je možnosť bezplatného parkovania pred predajňou na priľahlom parkovisku. Zákazníci tiež majú možnosť nákupiť si tovar aj od iných dodávateľov, ktorú doteraz nemali
      Veríme, že návštevníci novej predajne MIX COOP Jednota Liptovský Mikuláš, SD ocenia príjemný, pohodlný a výhodný nákup.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *