Menu Zavrieť

Šetrite s nákupnou kartou COOP Jednota KLASIK

      Najrozšírenejšia vernostná karta je práve tá naša nákupná karta COOP Jednoty, prvá celoslovensky používaná karta výhod v maloobchode a platí vo všetkých predajniach COOP Jednoty na celom Slovensku bez ohľadu na to, v ktorom regióne vám bola vydaná. Používa ju už viac ako milión zákazníkov. Pri platbách za tovar zakúpený v predajniach COOP Jednoty sa vám pri predložení nákupnej karty na ňu kumulujú zľavy, ktoré si v určenom výplatnom termíne – dvakrát do roka, môžete u nás uplatniť na svoj nákup.
Vašu nákupnú kartu COOP Jednota Klasik však môžete využiť aj u našich zmluvných partnerov a ušetriť tak ešte viac. Aktuálne môžete využívať nasledovné dodatočné zľavy:

TATRATOUR/ TIP TRAVEL
      cestovná kancelária poskytuje zľavu
+ 3 % ako dodatočná zľava k aktuálnym last minute cenám na všetky pobytové a poznávacie zájazdy v zahraničí, t. j. všetky pobyty, ktoré sú v ponuke (zakúpené 7 – 21 dní pred odchodom a pri úhrade 100 % ceny zájazdu, maximálne do výšky aktuálnej zľavy 40 %); Zľavy, ktoré poskytuje CK TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel, môžu poskytovať aj iné – ich partnerské, resp. spolupracujúce cestovné kancelárie, ktorými sú: CK Koala Tours, a.s., CK Seneca Tours, s r.o. a Hechter Slovakia.sk, s.r.o. Zľavy platia na držiteľa nákupnej karty, rodinných príslušníkov a iné osoby (priatelia, známi) bez obmedzenia počtu.

CK BUBO cestovná kancelária
     finančná zľava z hodnoty zájazdu podľa ceny zájazdu – držitelia nákupnej karty, ktorí cestujú s touto cestovnou kanceláriou prvý krát môžu využiť 3,3 % zľavu zo základnej ceny a tí, ktorí už aspoň raz cestovali 6,6 % zľavu zo základnej ceny zájazdu.

AQUACITY Poprad
      15% zľava z cien ubytovania v hoteloch AquaCity Mountain View**** Seasons*** v Poprade a Horizont*** v Starej Lesnej, 20% zľava z cien vstupov Aqua Packet (všetky druhy) a Vital packet. Zároveň 20% zľava na kryoterapiu.

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY
      poskytujú 20% zľavu z ceny všetkých kúpeľných pobytov (okrem pobytu „Na vždy mladý týždeň“) alebo hotelového ubytovania pre samoplatcov v kúpeľných hoteloch: Danubius Health Spa Resort Balnea Esplanade / Palace****, Spa Hotel Balnea Grand /Splendid***, Spa Hotel Pro Patria**, hotel Jalta**, Vila Trajan***, nachádzajúcich sa v Piešťanoch.

BARDEJOVSKÉ KÚPELE
      10% zľava zo všetkých nezľavnených cien liečebných a relaxačných pobytov na kúpeľné pobyty pre samoplatcov v ubytovacích zariadeniach: v hoteloch Ozón, Alexander, Astória, Mier; vo vilkách Carola, Palmíra, Lujza, Diana, Fontána, Lívia, Eta, Marína, Eva, Blanka, Srnka, Mignon, Iveta; v liečebnom dome Alžbeta. Zľava sa vzťahuje na držiteľa nákupnej karty a pre ďalšie 4 osoby.

KÚPELE SMRDÁKY      
      na nákupnú kartu poskytujú 20% zľavu z ceny všetkých kúpeľných pobytov a hotelového ubytovania pre samoplatcov v hoteloch – Morava***, Centrál**, Záhorák**, Vietoris**, Záhorie*, Detská liečebňa Eva*, nachádzajúcich sa v Smrdákoch.

KÚPELE LÚČKY
       
poskytujú 20% zľavu víkendové pobyty Víkend a Víkend PLUS a 15 % zľavu na liečebné pobyty Premium a Klasik na kúpeľné pobyty pre samoplatcov v ubytovacích zariadeniach Kúpeľný hotel Choč, Kúpeľný hotel KUBO, Dependance Liptov, Dependace Adam, Cyril, Diana, Maja, Barbora.

ZAREN s.r.o.
  ponúka viaceré zľavy: bezplatná obhliadka funkčnosti a tesnosti okien (v hodnote 15 €)
     10% zľava na servis okien a dverí, solárne panely a fotovoltiku, ekologické čistenie domov / bytov v rámci celej SR (hĺbkové ekologické čistenie matracov a kobercov);
     10% zľava na celý sortiment produktov spoločnosti ZAREN (služby a produkty všetkých 4 divízií (Ecohome, Vorwerk, Dreamsy, Mirami);
      10% zľava na už zľavnené služby a produkty;

TEMPO KONDELA predaj nábytku
      3% zľava na celý sortiment nábytkárskeho tovaru a bytových doplnkov a na E-shop objednávky uzavreté na internetovej stránke elektronického obchodu www.temponabytok.sk

      Väčšina zliav sa vzťahuje na držiteľa COOP karty a taktiež na ďalšie osoby bez rozdielu veku, ktoré prišli v jeho sprievode; vzťah držiteľa COOP karty k týmto osobám nemusí byť založený na rodinnej príslušnosti. Podrobnejšie informácie o ponukách sa dozviete na www.coop.sk, alebo priamo na stránkach našich partnerov.

      Ako získať tieto zľavy? Stačí, ak sa pri kúpe niektorého z produktov našich zmluvných partnerov preukážete jednou z nákupných kariet COOP Jednota KLASIK (plastovej, tzv. dočasnej-papierovej alebo digitálnej karty v mobile).

      Všetky uvedené zľavy sú aktuálne v platnosti, na možnosť ich poskytnutia vás upozorní aj nálepka „tu platí Nákupná karta COOP Jednota Klasik“ na vchodových dverách alebo na elektronickej registračnej pokladnici partnera. Nákupnú kartu COOP Jednota môžete získať na požiadanie v predajniach COOP Jednota, uplatniť zľavu si pritom môžete vo všetkých predajniach COOP Jednota na celom Slovensku okamžite už pri prvom nákupe.

           OPLATÍ SA JU MAŤ!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *