Menu Zavrieť

V COOP Jednote nielen nakupujete – aj vyhrávate!

      Čas je vraj relatívny a každý  ho vníma inak, no realita nepustí. Pol rok je za nami, poďme ho zhodnotiť. Nie z pohľadu obratu, tržieb, či zisku, ale z pohľadu akcií, ktoré sme pre našich zákazníkov zrealizovali.

      V januári sme losovali výhercov vianočnej súťaže a mali sme čo robiť, lebo výhercov bolo až 166. Z nich 150 vyhralo nákupné poukážky v hodnote 30 €, 15 zákazníkov nákupné poukážky v hodnote 300 € a jeden zákazník nákupné poukážky v hodnote 1500€.

      Medzi vianočnou a veľkonočnou súťažou sme zorganizovali súťaž, ktorá bola súčasťou nášho letáku zameraného na záhradu. Súťažilo sa o tablet, mikrovlnnú rúru, elektrický gril, smoothie maker a ohrievač na plynovú bombu.

      Tieto ceny vyhrali:

  • M. Dzurňáková – Spišský Hrhov,
  • I. Berkyová – Blhovce
  • L. Žiaková – Liptovské Kľačany,
  • A. Štekláčová – Liptovský Hrádok
  • M. Praženicová – Komjatná.

      Hneď po tejto súťaži nasledovala ďalšia, už spomínaná, veľkonočná. V nej sa tiež súťažilo o nákupné poukážky. Tento raz to bolo: 30 víťazov poukážok v hodnote 150 € a 10 víťazov nákupných poukážok v hodnote 500 €. Výhry sa k zákazníkom dostanú v najbližších dňoch. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme.

     A kto zatiaľ nevyhral, nech nestráca nádej, lebo v našich predajniach momentálne prebieha ďalšia, medzi zákazníkmi dobre známa súťaž – Kolesománia. Na výhercov už čakajú bicykle, elektrobicykle a autá. Pri takomto množstve súťaží, súťažia naši zákazníci skoro neustále.

      Nezabudnime ani na rôzne iné akcie. Vo vybratých predajniach dostali naše zákazníčky k MDŽ k svojmu nákupu darček. Na deň matiek v našich najväčších supermarketoch Tempo, dostali zákazníčky s kupónom, ktorý sa roznášal do domácností 5% zľavu na celý nákup. No a akcie sme samozrejme pripravili aj k medzinárodnému dňu detí. Pre deti z detského domova sme ako každý rok urobili balíčky sladkostí a obdarovali sme ich aj hračkami. Pre deti našich zákazníkov sme v supermarkete Tempo v OC STOP.SHOP v Liptovskom Mikuláši pripravili už štvrtý rok ich obľúbenú akciu „Namaľujte obrázok a príďte si ho vymeniť za darček“. Obrázky visia na nástenke v predajni.

      A čo pripravujeme ďalej? Ku koncu školského roka akciu „Lego za vysvedčenie“ a celé leto bude prebiehať akcia, v ktorej zákazníci dostanú za nákup nálepky slovenských hradov, ktoré si budú lepiť do albumu. Naši zákazníci sa majú na čo tešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *