Menu Zavrieť

Šťastné a veselé …

      V rýchlom slede dní nášho uponáhľaného sveta prichádza čas Vianoc. Čas sviatočný, čas výnimočný, čas priam zázračný, ktorý tok behu trochu spomalí. Vchádza pokorne, ticho do našich príbytkov so všetkým, s čím si spájame najkrajšie sviatky roka. Prináša nám prívetivosť, znášanlivosť, láskavosť a potešenie, ktoré sa ako prirodzené vlastnosti človeka na Vianoce prejavujú v najčistejšej podobe úprimnosti ľudských citov.
      Zažívame vzájomnú spolupatričnosť, náklonnosť svojich najbližších, no hlavne cítime tú prevzácnu vôňu domova. Tá nás v duchu tradícií zvoláva k rodičom, k najbližším, jednoducho tam, kde sme doma. Veď Vianoce sú predovšetkým sviatkami rodiny a domova. Verím, že sa poschádzate všetci pri prestretom stole naplnenom sviatočnými a tradičnými jedlami a vyzdobenom voňavom stromčeku.
       Želám vám príjemné vianočné sviatky, plné porozumenia, lásky a spokojnosti. Prežite ich v zdraví a šťastí všetci spolu. Prajem vám aj úspešný vstup do nového roka, nech vás počas neho sprevádza zdravie. Prajem vám vnútornú silu, stály zmysel pre radosť z malých i veľkých vecí života. Veľa ľudskej iskry, lásky na rozdávanie i potešenie z najbližších a ľudí blízkych vášmu srdcu. Prajem vám všetkým Vianoce v príjemnej atmosfére, pokoj v duši, ktorý nech sa v nej udrží i po celý budúci rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *