Menu Zavrieť

Tempo supermarket v Liptovskom Mikuláši má už 9 rokov

      11.novembra uplynulo presne 9 rokov ako sme v obchodnom centre Stop Shop otvorili našu najväčšiu predajňu na Liptove – TEMPO supermarket. V živote človeka je 9 rokov dosť málo, hlavne čo sa skúseností týka, ale 9 rokov v obchode je už dosť na to, aby sa mohlo rekapitulovať.
      Tempo supermarket vám už celých 9 rokov ponúka široký sortiment potravín, z ktorých 70% tvoria slovenské výrobky. Osobitné postavenie majú regionálne výrobky z Liptova. Skvelé ceny, ktoré si môžu zákazníci užívať po celý rok sprevádza každý týždeň množstvo letákových a víkendových akcií, ochutnávok a atraktívnych súťaží. V regáloch pre zdravú výživu ponúkame aj špeciálny tovar, ktorý na iných predajniach nedostanete. Nemôžeme zabudnúť na darčekové koše. Tie sa predávajú, ako sa hovorí, ako teplé rožky, veď zákazníkov ktorí si ich kupujú posielajú dokonca z konkurenčných obchodných sietí s odporúčaním, že v Tempe majú najlepší výber. Tempo supermarket zaujal vo veľkej konkurencii svoje stabilné miesto a zákazníci si za uplynulých 9 rokov našli k nám cestu, a tak korunovali našu snahu o jeho získanie úspechom.
      Je teda dôvod na oslavu. Tak sme to v nedeľu 10. novembra roztočili a nielen obrazne. Zákazníci mohli roztočiť koleso šťastia aj reálne. Podmienkou bol nákup v hodnote 10,- € a nikto neodišiel naprázdno. Skôr, ako zákazník prišiel so svojim nákupom ku pokladni, mohol sa realizovať aj v akcii: „Tipujte hodnotu tovaru vo vystavenom darčekovom koši a môže byť Váš.“ Táto akcia je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená. Víťazkou s najbližším tipom je p. V. Susedíková z Liptovského Hrádku.
      Oslava prebiehala aj v oddychovej zóne nákupného centra, kde návštevníci mohli zažiť zábavu so skupinou Teáter Komika, tanečnou skupinou Čarovné ostrohy a pri konzumovaní chutnej narodeninovej torty mohli počúvať známe piesne kapely S Hudbou Vesmírnou. Celý program sprevádzal moderátor Slávo Jurko, ktorý nezabudol pripomenúť, že o rok Stop Shop oslavuje takzvané okrúhliny, a máme sa vraj tešiť na doslova šialenú oslavu.
       No a nakoniec, ako sa na narodeniny patrí, želanie: Želáme vám milí zákazníci a aj nám, aby sme sa v nasledujúcich rokoch čo najčastejšie stretali v priestoroch moderného nákupného centra Stop Shop a špeciálne v našej predajni Tempo supermarket, a hlavne aby ste od nás odchádzali spokojní a uvoľnení, tešiac sa z dobre realizovaného nákupu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *